Sanal Dünya Haberler

Wifi Direct – Hızlı Dosya Transferi

Wifi Direct - Hızlı Dosya Transferi

SüperBeam Pro – Wifi Direct Üzerinden Hızlı Dosya Transferi – Bluetooth gibi bir teknoloji zamanında nasıl taktire şayan bir sistem olsa da gelişen teknoloji karşısında ne yazik ki geride kaldı diyebiliriz, Wifi Direct gibi bir sistem ile çok hızlı dosya transferi yapmak mümkün.
SüperBeam uygulaması bu konuda kullanabileceğiniz kaliteli uygulamalardan biridir, isterseniz kilit açıcı Pro sürümünü aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.
Play Store Açıklaması: SuperBeam 4.0 , WiFi direkt kullanarak cihazlarınız arasında büyük dosyaları paylaşmanın en kolay ve en hızlı yoludur . Cihazlar, QR kodlarını (birlikte verilen QR kod tarayıcı ile birlikte), NFC’yi veya manuel paylaşım anahtarını (PRO) kullanarak eşleştirilebilir . Bağlantılar için artık tıklama ve manuel onaylar yok. SuperBeam, dosya paylaşımını daha önce olduğu gibi uygun ve hızlı yapar
Nasıl Kullanılır?
Kullanımı Shareit uygulamasına benzemektedir, göndermek istediğiniz dosyayı seçin ve Gönder butonu ile istediğiniz cihaza gönderin isterseniz, QR Kod sisteminide kullanabilirsiniz.
Yardıma ihtiyacınız varsa yorum kısmını kullanarak bize mesaj gönderebilirsiniz. Google Playden indirmek için resme tıklayın. Pro sürümünü indirmek için resim altındaki İndir bağlantısına tıklayın.
Wifi Direct - Hızlı Dosya Transferi
vtcybers@gmail.com
İlginize:  Mobil Ödemede Lider Türkiye
Mobil cihazlar, yazılımlar, android, iphone, windows konusunda geliştirilen teknolojiler hakkında bilgilendirme ve haber içerikleri üreten, özgün içerik portalı.