Vodafone Bedava İnternet Yöntemi

Vodafone Bedava İnternet Yöntemi
Vodafone 2017 Bedava İnternet Yöntemi – Değerli TCybers takipçileri bu yazımda çok hızlı film indirip rahatlıkla Whatsapp’a , Facebook’a girebileceğiniz kendi bulduğum bir bedava internet yöntemini sizinle paylaşacağım yazımı dikkatlice okuyun ve söylediklerimi harfiyen uygulayın hiçbir problem olmayacaktır , bu yöntemin sitemizdeki başka bir yazarla alakası yoktur ilk defa tarafımca açıklanmıştır.
Aşağıdaki linkden VPN’mizi indiriyoruz ve cihazımıza yükledikten sonra açıyoruz ancak açmadan önce oturum açma gerektirdiği için internet bağlantınızın olması gerekiyor bakın bağlanmak için nete gerek yok sadece oturum açmak için , oturum açtıktan sonra istediğiniz şekilde bağlanıp kopabilirisiniz.
Açtıktan sonra aşağıdaki gibi bir ekran geliyor burada LOG IN‘ e basıyoruz
Vodafone Bedava İnternet Yöntemi

Bizden mail adresimiz veya facebook hesabımız üzerinden uygulamaya giriş yapmamızı istiyor isteyen facebook hesabı üzerinden giriş yapabilir ancak mail adresinizden girmenizi öneririm Google hesabına tıklıyoruz. Hesaplarınızın olduğu bir ekran geldiğinde bunlardan birini seçebilirsiniz.
Vodafone Bedava İnternet Yöntemi
Seçim ardından oturum açmasını bekliyoruz , ve açılmasının ardından aşağıdaki ekran geliyor bu ekranda 3 gün sınırınız olduğunu söylemektedir aylık premıum hesap 22 tl yıllık 99 tl dir  3 gün bittikçe mail değiştirin.
Vodafone Bedava İnternet Yöntemi
Buradan geri geliyoruz ve aşağıdaki ekranla karşılaşıyoruz burada Wifi bağlantınızı kesebilirsiniz , wifi sadece oturum açmamız için gerekliydi artık ihtiyacımız yok Connect tuşuna basıp 3 saniye içinde bağlanıyoruz.
Vodafone Bedava İnternet Yöntemi
Gördüğünüz gibi bu şekilde bağlandık
Vodafone Bedava İnternet Yöntemi
Facebook , Facebook Lite , İnstagram ,Whatsapp , Messenger , UC Browser (Özellikle Film İndirmek İçin) işinizi görecektir.
Vodafone Bedava İnternet Yöntemi
Şimdilik pek iç açıcı bir yöntem olmasada idare ediyor gerçekten , premıum hızda test etmedim, Yöntem bu şekilde arkadaşlar yinede idare edilebilir bir yöntem en azından yavaş değil herhangi bir kopma sorunu yok problemler için yorum bırakınız.
vtcybers@gmail.com
İlginize:  Premium Hızda SSH Hesap Alma - Ücretsiz
Mobil cihazlar, yazılımlar, android, iphone, windows konusunda geliştirilen teknolojiler hakkında bilgilendirme ve haber içerikleri üreten, özgün içerik portalı.
B
Girmiyo bişeye artık
Y
bölgeyi değiştirin birçok kişinin kullanmasından kaynaklandığını düşünüyoruz
T
Olmuyor:(((5dk oldu gene getti aq
M
valla süper eyw sağol :D deneyin arkadaşlar denemekten zarar gelmez görürsünüz zaten
Y
Değerli yorumunuz için teşekkürler.
A
  • A
    Adsız
  • Ağustos 26, 2017
olmuyor
Y
Sorun Nedir?
A
kendı ınternet gıder mı
Y
İnternet varken kullanmayınız.
Y