İlgili Yazılar

Android: Uygulama Klonlama

spot_img

Uygulama klonlama – çoğaltma – Bazılarımız telefonlarında iki whatsapp iki  facebook veya herhangi bir uygulamadan  iki tane olmasını istemiştir, yahut gerek duymuştur.

Şimdi iki tane Whatsapp olsa kötü mü? birinden sevgilinizle konuşur, diğerinden sap arkaşlarınızın kurmuş olduğu gruplarda geyik yaparsınız, yada başka herhangi bir mesaj uygulaması işte.

Bu durumda imdadımıza yetişen uygulamanın adı APP Cloner. En çokta çift hat sahibi kullanıcıların işine yarayacak iki tane whatsapp kullanamama sorununu bu uygulama sayesinde uygulamaları klonlayıp iki tane yaparak çözebilirsiniz.

Uygulama klonlama nasıl yapılır?

Uygulamamız sadece klonlamaya yaramıyor, aynı zamanda klonladığınız uygulamanın simgesini değiştirebilirsiniz. herhangi bir root izni istemeyen app cloner uygulamamızın klonlayabileceği uygulamalara bakalım.

Test Edilmiş Uygulamalar: Whatsapp, Facebook, Ebay, Facebook Lite, Firefox, Flipboard, İnstagram, Line, Pinterest, Outlook, Skype, Tumblr, Telegram, Twitter

Not: Klonladığım uygulamalar karışacak diye korkmayın uygulama, karıştırmayın diye klonlama yapmadan önce size uyarı verecektir sizde klonlayacağınız uygulamanın rengini değiştireceksiniz ve uygulamlar karışmayacak.

Diğer Makalemiz

Uygulama Klonlama Yeni Yöntem Ücretsiz – Android

İndirme Bağlantısı

App Cloner Apk İndirmek için tıklayın

Bir yorum bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
265TakipçilerTakip Et
3,090AboneAbone Ol

Stay on op - Ge the daily news in your inbox