Uygulama Klonlama – Çoğaltma

Uygulama Klonlama – Çoğaltma – Bazılarımız telefonlarında iki whatsapp iki  facebook veya herhangi bir uygulamadan  iki tane olmasını istemiştir, yahut gerek duymuştur. Şimdi iki tane Whatsapp olsa kötü mü? birinden sevgilinizle konuşur, diğerinden sap arkaşlarınızın kurmuş olduğu gruplarda geyik yaparsınız, yada başka herhangi bir mesaj uygulaması işte.

Bu durumda imdadımıza yetişen uygulamanın adı APP Cloner. En çokta çift hat sahibi kullanıcıların işine yarayacak iki tane whatsapp kullanamama sorununu bu uygulama sayesinde uygulamaları klonlayıp iki tane yaparak çözebilirsiniz.

Uygulamamız sadece klonlamaya yaramıyor, aynı zamanda klonladığınız uygulamanın simgesini değiştirebilirsiniz. herhangi bir root izni istemeyen app cloner uygulamamızın klonlayabileceği uygulamalara bakalım.
Test Edilmiş Uygulamalar: Whatsapp, Facebook, Ebay, Facebook Lite, Firefox, Flipboard, İnstagram, Line, Pinterest, Outlook, Skype, Tumblr, Telegram, Twitter

Not: Klonladığım uygulamalar karışacak diye korkmayın uygulama, karıştırmayın diye klonlama yapmadan önce size uyarı verecektir sizde klonlayacağınız uygulamanın rengini değiştireceksiniz ve uygulamlar karışmayacak.

Dikkat Bu Konuda Bir Makale Daha Var: Uygulama Klonlama Yeni Yöntem Ücretsiz – Android

İlginize:  Rehber Nasıl Yedeklenir?

Yorumlar

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here