Sanal Dünya Haberler

Uygulama Klonlama – Çoğaltma

Uygulama Klonlama – Çoğaltma – Bazılarımız telefonlarında iki whatsapp iki  facebook veya herhangi bir uygulamadan  iki tane olmasını istemiştir, yahut gerek duymuştur. Şimdi iki tane Whatsapp olsa kötü mü? birinden sevgilinizle konuşur, diğerinden sap arkaşlarınızın kurmuş olduğu gruplarda geyik yaparsınız, yada başka herhangi bir mesaj uygulaması işte.

Bu durumda imdadımıza yetişen uygulamanın adı APP Cloner. En çokta çift hat sahibi kullanıcıların işine yarayacak iki tane whatsapp kullanamama sorununu bu uygulama sayesinde uygulamaları klonlayıp iki tane yaparak çözebilirsiniz.

Uygulamamız sadece klonlamaya yaramıyor, aynı zamanda klonladığınız uygulamanın simgesini değiştirebilirsiniz. herhangi bir root izni istemeyen app cloner uygulamamızın klonlayabileceği uygulamalara bakalım.
Test Edilmiş Uygulamalar: Whatsapp, Facebook, Ebay, Facebook Lite, Firefox, Flipboard, İnstagram, Line, Pinterest, Outlook, Skype, Tumblr, Telegram, Twitter

Not: Klonladığım uygulamalar karışacak diye korkmayın uygulama, karıştırmayın diye klonlama yapmadan önce size uyarı verecektir sizde klonlayacağınız uygulamanın rengini değiştireceksiniz ve uygulamlar karışmayacak.

Dikkat Bu Konuda Bir Makale Daha Var: Uygulama Klonlama Yeni Yöntem Ücretsiz – Android

İlginize:  Samsung Galaxy Note 2 Stock Rom Yükleme
Mobil cihazlar, yazılımlar, android, iphone, windows konusunda geliştirilen teknolojiler hakkında bilgilendirme ve haber içerikleri üreten, özgün içerik portalı.
U
Abi valla helal olsun cok guzel bi sayfa kurmussunuz
Y
Teşekkürler, isminiz neydi acaba
Y