-Reklam-
-Reklam-
-Reklam-
Androıd Turkcell BloodShot.pyc İle Bedava İnternet

Turkcell BloodShot.pyc İle Bedava İnternet

Turkcell bloodShot.pyc ile bedava internet – Birçok turkcell’li takipçimizin son günlerde ideal bedava internet arayışının farkındayız, birçok site adice bir yaklaşım yapıyor, insanların bu arayışından faydalanmak için boş boş yazılar atıyor, bu yazımız da qpython.net’den Emre Bölük’ün son kez elinden geçirdiği Bloodshot.pyc dosyası ile İnternet’e girmeyi göstereceğiz.

Aşağıdaki linklerden BloodShot.pyc ve QPython.apk dosyalarını indirin ardından qpython apk dosyasını cihazınıza yükleyin ve bir kez içerisine girip, sonra kapatın ardından BloodShot.pyc dosyasını indirip .zip formatı içerisinden çıkartın.

Turkcell bloodShot.pyc ile bedava internet

Ve şu yol içerisine taşıyın sdcard/com.hipipal.qpyplus/scripts veya bazı cihazlarda bu adreste olabilir (sdcard/qpython/scripts) ardından şu apn ayarlarını cihazınıza uygulayın apn ayarı girmek için Ayarlar/Hücresel Ağlar/Erişim Noktası Adları/ bu yolu izleyerek apn ayarlarının girileceği kısmı buluyoruz, burada yeni bir apn oluştur diyoruz ve ayarları bu şekilde yapıyoruz.

  • Ad = TCybrs.Net
  • Apn = internet
  • B. Noktası = 127.0.0.1
  • Port = 8080

Bunu yaptıktan sonra kaydet deyip mobil veriyi açıyoruz, ardından QPython uygulamasına girip, sağa kaydırıyoruz ve karşımıza gelen Programs`a tıklıyoruz burada Script içinde BloodShot.pyc’ye tıklayıp, çıkan seçeneklerden run’a basıyoruz. Aşağıdaki ekran geldiyse internetimiz hazırdır.

turkcell bedava internet
turkcell bedava internet

Problemler için yorum bırakmayı unutmayın. Güncelleme ile BloodShod 2 yi ekledik indirip içerisi Qpython’da Open a basarak açın 16-17. satırlarda proxy ve portunu ekleyip kullanmaya devam edin

İndirme Bağlantıları

Diğer İçerikler