Androıd

Turkcell BloodShot.pyc İle Bedava İnternet

Turkcell bloodShot.pyc ile bedava internet – Birçok turkcell’li takipçimizin son günlerde ideal bedava internet arayışının farkındayız, birçok site adice bir yaklaşım yapıyor, insanların bu arayışından faydalanmak için boş boş yazılar atıyor, bu yazımız da qpython.net’den Emre Bölük’ün son kez elinden geçirdiği Bloodshot.pyc dosyası ile İnternet’e girmeyi göstereceğiz.

Aşağıdaki linklerden BloodShot.pyc ve QPython.apk dosyalarını indirin ardından qpython apk dosyasını cihazınıza yükleyin ve bir kez içerisine girip, sonra kapatın ardından BloodShot.pyc dosyasını indirip .zip formatı içerisinden çıkartın.

Turkcell bloodShot.pyc ile bedava internet

Ve şu yol içerisine taşıyın sdcard/com.hipipal.qpyplus/scripts veya bazı cihazlarda bu adreste olabilir (sdcard/qpython/scripts) ardından şu apn ayarlarını cihazınıza uygulayın apn ayarı girmek için Ayarlar/Hücresel Ağlar/Erişim Noktası Adları/ bu yolu izleyerek apn ayarlarının girileceği kısmı buluyoruz, burada yeni bir apn oluştur diyoruz ve ayarları bu şekilde yapıyoruz.

 • Ad = TCybrs.Net
 • Apn = internet
 • B. Noktası = 127.0.0.1
 • Port = 8080

Bunu yaptıktan sonra kaydet deyip mobil veriyi açıyoruz, ardından QPython uygulamasına girip, sağa kaydırıyoruz ve karşımıza gelen Programs`a tıklıyoruz burada Script içinde BloodShot.pyc’ye tıklayıp, çıkan seçeneklerden run’a basıyoruz. Aşağıdaki ekran geldiyse internetimiz hazırdır.

turkcell bedava internet
turkcell bedava internet

Problemler için yorum bırakmayı unutmayın. Güncelleme ile BloodShod 2 yi ekledik indirip içerisi Qpython’da Open a basarak açın 16-17. satırlarda proxy ve portunu ekleyip kullanmaya devam edin

İndirme Bağlantıları

İlginize:  Google Play Store 498 Hatası Çözümü
TCybers.Net
Mobil cihazlar, yazılımlar, android, iphone, windows konusunda geliştirilen teknolojiler hakkında bilgilendirme ve haber içerikleri üreten, özgün içerik portalı.
Avatar
 • Avatar
  Adsız
 • Ocak 21, 2017
sabah calisiyordu simdi calismiyor proxy patladi herhalde
Avatar
5 6 tane proxy denedim olmuyor onerebileceğin bir şey var mı <br />
Avatar
evet dostum aynen ilk dosyayı hiç kullanma 2. bloodshoddaki proxyyi değiştir run yap kullan
Avatar
16 ve 17 de olan proxy ve portu silip yeni proxy mi ekleyeceğim.Ondan sonra yeni eklediğiniz dosyaya run mı yapacam yardım edebilir misiniz
Avatar
Proxy i nasıl ekleyeceğim ve son eklediğin dosyayı bladshoda yapıştırıp run a mı basacam bana anlatabilir misiniz
Avatar
eger gercekten paylaşmak istiyorsanız facebook sayfamıza mesaj atabilirsiniz. sizin adınızla paylaşılır ancak dürüst olalım yerinizde olsak paylaşmazdık :d malum kapanıyor ama isterseniz bu ayarı hostu saklayarak paylaşmanız konusunda size yardımcı olabiliriz sayfamıza mesaj atmanız yeterli.
Avatar
 • Avatar
  Adsız
 • Aralık 9, 2016
Elimde psiphonla ilgili bi ayar var hizida gayet iyi fakat buradan anlatmasi zor nasil paylasirim herkes faydalansin
Avatar