Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları
Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları – Değerli TCybers okurları bizler interneti istediğimiz gibi hunharca kullansakta herkes cihazını rootlayamadığı veya bu yöntemleri kullanmakta sıkıntı çektiği için illegal bedava internetleri kullanamıyor bu sebepten ötürü bu yazımızda illegal olmayan, normal turkcell paket fırsatlarından bahsedip kullanmanız konusunda size yardımcı olmaya çalışacağız.
Öncelikle şuradaki yazımızı okuyarak Güncel resmi paket yapabilirsiniz. Tıkla Git
Bip Çağırma Kampanyası
Bip içindeki davet seçeneği ile Bip kullanmayan kişileri Bip’e davet edin. Davet ettiğiniz kişiler arasından 5 kişi bip uygulamasını yüklerse aylık 1GB internet paketi hattınıza tanımlanıyor.

Her Gol 100MB Kampanyası
Gol yazıp 9100’a gönderen veya mobil sitesi üzerinden katılanlar 3 TL ile seçtikleri maçlardan atılan her gol başına haftalık 100 MB internet kazanıyor ( Eğer hiç gol yoksa minimum haftalık 100MB kazanırlar ) maximum limit ise 1000MB’dir. Eğer hızı kısıtlanmış internet paketi kullanıyorsanız bu kampanyaya katılamazsınız.

4.5 G Ücretsiz Bip
Bip ile internetinizi harcamadan 4.5 G ile istediğiniz kişi ile iletişim kurun
Güncel paketlerden haberdar olmak için TCybers.Net‘i Takip etmeyi unutmayınSoru veya görüşlerinizi bize yorum kısmından iletebilirsiniz.
vtcybers@gmail.com
İlginize:  Türkcell OpenVPN Bedava İnternet
Mobil cihazlar, yazılımlar, android, iphone, windows konusunda geliştirilen teknolojiler hakkında bilgilendirme ve haber içerikleri üreten, özgün içerik portalı.