Sanal Dünya Haberler

Turkcell Bedava İnstagram’a Girme 2018

turkcell-bedava-instagrama-girme

Turkcell bedava instagrama girme, Uzun süredir, TCybers.Net`de bedava internet yazılarına ara vermiştik, bunun sebebi bizim konseptimizi sadece bedava internet zanneden kullanıcılara, bedava internetin sadece küçük bir kısmının konseptimizin parçası olduğunu göstermekti, aylardır bu konu da makale yazmadık ve sitemize çeşitli konularda yazılar girdik, kitlemizin çitasını biraz yükseltmek istedik.

Bedava, sınırsız internet vb. ayarların bir çoğu kapandı, fakat son zamanlar da facebook üzerinde Hakan Kısabot sayesinde facebook paketi ile youtube ve instagrama girme işlemi yapabiliyoruz.

Turkcell`in geliştirmiş olduğu yani arama motoru paketsiz olarak arama yapabiliyor ve görselleri gösterebiliyor. Bizde bundan nasıl faydalanabiliriz diyerek biraz beyin fırtınası yaptık, ve bazı testler sonucu instagrama paketsiz girmeyi keşfettik.

Turkcell bedava instagrama girme 2018

Nasıl yapılacağına gelecek olursak çok basit, Yaani uygulamasını bu linkden indirip android cihazımıza yüklüyoruz, ardından içine girip Yaaniden instagramı aratıyoruz ve linkini yer işaretlerine ekliyoruz

turkcell-bedava-instagrama-girme

Eklediğimiz linki görseldeki gibi yer işaretlerinden düzenliyoruz.

turkcell-bedava-instagrama-girme

Link yerine, verdiğimiz linkteki kodu kopyalayıp (Kod makale sonundaki linkte) yapıştırdıktan sonra kaydedip İnstagram`ı tekrardan aratıp giriyoruz giriş yaptıktan sonra yer işaretlerine tıklayıp, koda tıklıyoruz ve biraz bekledikten sonra İnstagram’a bedava bir şekilde giriyoruz.
Bakınızİnstagram kodu

Bu konu da yaşadığınız problemleri biz yorum kısmından yazabilirsiniz.
vtcybers@gmail.com
İlginize:  Turkcell HTTP İnjektor İle Bedava İnternet
Mobil cihazlar, yazılımlar, android, iphone, windows konusunda geliştirilen teknolojiler hakkında bilgilendirme ve haber içerikleri üreten, özgün içerik portalı.