İlgili Yazılar

Toplam Değeri 165 TL Olan Uygulamalar Ücretsiz Oldu!

spot_img

Google, indirimlerine aralıksız bir şekilde devam ediyor. Kısa süre önce 145 TL değerinde 6 farklı uygulamanın ücretsiz indirilmesini sağlayan Google; şimdi de toplam değeri 165 TL olan 8 uygulayı tamamen ücretsiz yaptı. Uygulamaların kısa süre sonra tekrardan aynı fiyatına geleceği açıklandı.

Hangi Uygulamalar Ücretsiz Oldu?

Google Play Store üzerinde satılmakta olan 8 uygulama bugün ücretsiz yapıldı. Geçtiğimiz günlerde milyonlarca kişinin yararlandığı 145 TL’lik indirimin sonrasında bugün yapılan bu indirime, daha fazla kişinin ilgi göstermesi bekleniyor.

Normalde ücretli, fakat bugüne özel olarak ücretsiz yapılan 8 farklı uygulama bulunuyor ve bu 8 uygulamanın normalde toplam değeri 165 TL. Hangi uygulamaların indirime girdiğini ve ne işe yaradığını sizler için listeledik. Bu listelemeye göre; işinize yarayacak uygulamalara göz atabilirsiniz.

1- YKP 2

Kişinin isteği doğrultusunda; tamamıyla doğal bir şekilde duvar kağıdı üretmeyi sağlayan YKP 2; normal olarak 12 TL karşılığında satılıyordu. Yapılan bu güncelleme ile 6 gün boyunca ücretsiz olduğu görüldü.

2- ScreenShoot Pro 2

Akıllı telefonlarda ekran görüntüsü alma işlemi oldukça basit bir işlem. Çoğu telefonda ses kısma + kilit tuşuna basınca ekran görüntüsü alınabiliyor. Fakat bu uygulama; bu işlemi daha da basit seviyeye indirerek tek tuşla ekran görüntüsü alınmasını ve bu görüntünün düzenlenmesini sağlıyor. Normal fiyatı 6,50 TL. 1 gün boyunca ücretsiz.

3- Scientific Diet Clock

Adından da anlaşılacağı üzere Scientific Diet Clock, bir diyet uygulamasıdır. Anlık kalori sayım özelliği sayesinde hem fitness ile uğraşanların hem de fit kalma amaçlı diyet yapanların oldukça faydasına olan bu uygulama normalde 9,50 TL’ye satılıyor. 3 gün boyunca ücretsiz.

4- 13 Puzzle Rooms: Escape Game

Koronavirüs sebebiyle evlerden gerekmedikçe çıkılmaması gereken şu günlerde mobil oyunlara olan ilgi de bir hayli arttı. Bu kapsamda 13 Puzzle Rooms: Escape Game uygulaması oldukça popülerleşti. Bir odadan bulmacaları çöze çöze çıkmaya çalıştığınız bu oyun; normalde 13 TL’ye satılıyordu. 4 gün boyunca ücretsiz oldu.

5- Duck Warfare

Adından da anlaşılacağı üzere ördeklerin yer aldığı bir oyun olan Duck Warfare’da: Ördeklerle birleşerek size belirlenen yeri, düşmanlardan savunuyorsunuz. Normalde 3,50 TL olan bu uygulama da 3 gün boyunca ücretsiz oldu.

6- KORG Koassilator for Android

KORG enstrümanını bilenler için oldukça fonksiyonel olan bu uygulama, KORG çalmanızı sağlıyor. Bilmeyenler için ise farklı ses ve müzik efektleriyle oldukça kolay bir şekilde müzik yapma imkanı tanıyor. Normal fiyatı 115 TL olan bu uygulama 5 gün boyunca ücretsiz oldu.

7- SOMEDAY

Yine can sıkıntınıza çözüm olacak, oldukça sürükleyici bir oyun olan SOMEDAY, hikaye odaklı oyunları sevenler için tercih edilebilir. Normalde 2,20 TL olan bu oyunun 1 gün boyunca ücretsiz yapıldığı açıklandı.

8- Idle Train Station Tycoon

Google Play Store’da yer alan ve son ücretsiz yapılan uygulama olarak dikkat çeken Idle Train Station Tycoon, simülasyon oyunu olmasıyla bu tarz oyun sevenlerin ilgisini çekiyor. Bir tren istasyonunun patronu olarak oyuna başlayıp, bu tren istasyonunu geliştiriyorsunuz. Normalde 2 TL fiyatla satılan Idle Train Station Tyconn, 4 gün boyunca ücretsiz olarak satılacak.

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
265TakipçilerTakip Et
3,080AboneAbone Ol

Stay on op - Ge the daily news in your inbox