İlgili Yazılar

Telefonun IP Adresini Değiştirme

spot_img

Telefonun ıp adresi nasıl değiştirilir? – Mobil cihazlarınız üzerinden internete bağlandığınız zaman, cihazınıza özel bölgesel olarak bir IP adresi atanmaktadır, bu Ip adresi ile internet üzerinden veri alınıp, gönderilmektedir, bazı durumlar IP adresinin değiştirilmesini gerekli kılabilir, aslında mobil cihazlar için çok fazla ihtiyaç duyulan bir durum değildir.

Android cihazda ıp adresi değiştirmek

Android cihazlarda IP adresi değiştirebilmek için yapmanız gereken en basit işlem, Hücresel Bağlantınızı, kapatıp açmaktır, bunun için bildirim panelinizden, hücresel veri logosuna bir kez basıp kapattıktan sonra tekrar basıp açabilirsiniz, IP adresiniz otomatik olarak değiştirilecektir.

android-ip-adresi-degistirme
android-ip-adresi-degistirme

IPhone IP adresi değiştirmek

Mobil kategori de yer aldığı için IPhone da ıp adresi değiştirme işlemi aynı mantıkla işlemektedir, daha fazla detay için forum sitemizdeki, IPhone da ip adresi değiştirme başlıklı konuya bakabilirsiniz.

Global IP adresi değiştirme

Mobil cihazlarda bölgesel Ip yerine Global IP adresleri kullanmak isterseniz, VPN programlarını kullanabilirsiniz, sizin için TCybers Marketten bazı VPN program önerilerimiz aşağıdadır.

İP adresini nasıl öğrenirim?

İP adresinizi öğrenmek için KPN Tunnel, Http İnjector vb. uygulamalarını kullanabilirsiniz, ancak uygulama yüklemek yerine, ip sorgulama şeklinde arama motoru üzerinden arama yaptıktan sonra gelen sitelerden birine girip ip adresinizi öğrenebilirsiniz.

Bir yorum bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
265TakipçilerTakip Et
3,080AboneAbone Ol

Stay on op - Ge the daily news in your inbox