İlgili Yazılar

Teknolojide Virüs İndirimleri Başladı

spot_img

Koronavirüs’ün artık bir pandemiye dönüşmesi sonrasında, zararlarını telafi etmek, en azından yeni zararların önüne geçmek adına, teknoloji devlerinden indirimler gelmeye başladı. Buna bir de perakende satıcılar tarafından yapılan ekstra indirimler de eklendiğinde, teknoloji severler için fırsat bu fırsat dedirtecek gelişmeler yaşandı. Buna göre aralarında Çin’in dev şirketleri ve Samsung gibi firmalar, yüzlerce liraya varan indirimleri, resmi web sitelerinden yayınlamaya başladılar bile. Şu an bir tek iPhone bu trende katılmakta erkenci davranmama kararı aldı ancak doğal olarak onların bu trende katılacağını kestirmek zor olmayacak.

AVM’ler de Kampanyaya Katıldı

Dev markaların AVM şubeleri de bu indirim kampanyalarına katılacaklarını duyurdu ve hatta bazıları buna başladı bile. Stok eritme amacı ile başlanan bu trende, ülkedeki tüm AVM’lerin iştirak edeceğini söyleyebiliriz. İlk ciddi adım da Teknosa’dan geldi. Teknosa’dan “Depoları Boşaltıyoruz” klasik satış reklamını bu Cuma’dan gelecek Cuma’ya kadar, AVM şubelerinden takip ediyor olacaksınız.

Bu trende Turkcell de katılmış durumda ve internet aboneleri ya da faturalı hat kullanıcıları için, akıllı cihaz kampanyalarında, hatırı sayılır indirimler yapacaklarını açıkladılar. Bununla birlikte, indirimden modem, bilgisayarlar ve akıllı aksesuarlar da, faydalanmanızı bekleyen cihazlar.

Mediamarkt ise Perşembe başladığı kampanyalarına bu Salı’ya kadar devam ederek, çılgın indirimlere önümüzdeki hafta da devam edeceğinin sinyalini verdi. Bakalım teknoloji devlerinin ve perakende satıcılarının bu indirimler, teknoloji severlerin gözünden nasıl değerlendirilecek? Hep birlikte göreceğiz.

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
265TakipçilerTakip Et
3,080AboneAbone Ol

Stay on op - Ge the daily news in your inbox