Sanal Dünya Haberler

TCybers`ta Yazar Olmak İster Misin?

TCybers`ta Yazar Olmak İster Misin?

Belki TCybers`ı uzun süredir takip ediyorsun, belki de yeni keşfettin, eğer içinde bir yerde yazma isteği varsa, birde ekranın arkasından bakmak istersen TCybers`a, bu yazıyı okuduktan sonra aramıza katılma şansın olacak. Yazar adaylarında aradığımız başlıca birkaç özellik var. Bu özellikleri okuduktan sonra, gerçekten kendine güveniyorsan, başvurmanı tavsiye ederiz.

Kişisel Nitelikler
Mobil teknolojiler ve benzeri konulara meraklı, özellikle mobil teknolojiler (akıllı telefonlar) alanında yazı yazacak arkadaşlara ihtiyacımız var.

İmla Nitelikleri
Biz sizden, lisedeki egolu edebiyat hocanız kadar, ayrıntılı bir şekilde imla kurallarına uymanızı beklemiyoruz, ama en azından yazdığınız yazıyı, yayınlamadan önce bir kez okuyun, göze çarpan hatalar varsa düzeltmeye çalışın.

TCybers yazarları olarak, yazılarımızı yazarken site görünümünü önemsiyoruz, yazıların site görünümünü bozmaması için bazı kurallar uyguluyoruz.

  • Linkler düzgün verilmeli ve alıntı olmamalı.
  • Yayınlarınız özgün (size ait) olmalı, başka yerlerden alınmamalı.
  • Yazısını hemen yazıp atayım diye değil, kaliteli içerik üretmek için yazmalıdır, çok uzun yazılar yazın demiyoruz, ancak anlattığınız şeyi en güzel şekilde anlatın.
  • Makale yazarken etiketlere önem verilmelidir, her makalenin bir kategorisi vardır, örnek teknoloji haberleri için “Sanal Dünya Haberler” etiketini aynen bu şekilde etiketler arasına koymalısınız, veya yazınız bizim kategorilerimizden hangisine giriyorsa o etiketi koymalısınız, etiket koyma işlemi oldukça basittir, makale yazarken bulunduğunuz ekranın sağ tarafındaki alandan ekleyebilirsiniz.
Ücretler
Şu anda yazarlarımıza ücret ödeyecek kadar büyümedik, ancak bir gün o seviyeye gelince bizimle birlikte yola devam eden arkadaşlara düzenli ödemeler yapacağız, yine de yazar arkadaşların makalelerinde, link kısaltma servislerinden link vermelerine izin veriyoruz. (Popüler konularda yazılar yazarsanız, bu yazılardan iyi paralar kazanabilirsiniz, (bedava internet, instagram, pubg stratejileri vb.)) yazdığınız her yazı 15bin kişilik Facebook sayfamızda editörlerimiz tarafından paylaşılacaktır.

Başvuru
Aşağıdaki sorulara cevap verdiğiniz bir metni İletişim sayfamızdan bize göndermeniz gerekiyor

  • Ad ve Soyad
  • Yaş (18 Yaşından Büyük Olmanız Gerekiyor.)
  • Kendinizden Bahsedin
  • Yazarlık İçin Kullanılacak G-mail Adresi
  • Facebook Profil Adresi  (Zorunlu Değil)

Kabul Süreci
Bu yazıyı okuyup kabul ettiğiniz ve formu doldurup, adresimize gönderdiğiniz takdirde en fazla 24 saat içinde size cevap vereceğiz, forumda belirttiğiniz G-Mail adresine yazarlık başvurunuzu onaylamanız için bir bildirim göndereceğiz, bu bildirimi takip ederek yazarlığınızı onaylamış olacaksınız.

Yazarlığa Giriş
Yazarlığa kabul edildikten sonra Yazar arkadaşımız, bir makale yazacak, ancak yayınlamayacaktır, o makale incelenip arkadaşa gerekli bir uyarı varsa yapılacak ve ardından yayınlanacaktır, bu süreçten sonra sürekli yazı yazmaya başlayabilir.

vtcybers@gmail.com
İlginize:  Google`ın Gizli Kodları
Y
Mobil cihazlar, yazılımlar, android, iphone, windows konusunda geliştirilen teknolojiler hakkında bilgilendirme ve haber içerikleri üreten, özg...