Sanal Dünya Haberler

Satellite Pointer İle Çanak Anten Ayarlama

Satellite Pointer İle Çanak Anten Ayarlama
Satellite Pointer İle Çanak Anten Ayarlama –  Androıd cihazlarımız yakında bilgisayar sistemlerinin önüne geçeceğe benziyor, artık uydu ayarlarımızı bile onların yardımıyla yapıyorsak bence çokta uzak bir ihtimal değil, bu yazımızda Satellite Pointer PRO ile nasıl uydu ayarlanır en ince ayrıntısına kadar anlatacağız.
Verdiğimiz linkden Satellite Pointer Pro`yu indirip Android cihazınıza yükleyin, ilk açılışta sizden Konum özelliğini açmanızı isteyecek, açtıktan sonra kamera özelliği açılacak, bu ekranın sol alt köşesinde Pro Mode yazan bir anahtar bulunuyor, bunu açtıktan sonra sağ tarafta sizden hangi uydu üzerinden yayın almak istediğinizi soracak bu menüden Turksat 2A/3A/4A yazan seçeneği bulup üzerine tıklayın.
Satellite Pointer İle Çanak Anten Ayarlama
Bu işlemden sonra size konumunuza bağlı olarak Enlem ve Boylam (Latitude, Longitude) bilgisi verecektir, bu bilgiler ile rahatlıkla uydunuzu ayarlayabilirsiniz, tabiki Uydu Yön Bulucu cihazını kullandığınız kadar kolay olmayacaktır ancak mutlaka yardımcı olacak hatta işinizi görecektir.
vtcybers@gmail.com
İlginize:  Telefonda Casus Yazılımı Tespit Etmek
Mobil cihazlar, yazılımlar, android, iphone, windows konusunda geliştirilen teknolojiler hakkında bilgilendirme ve haber içerikleri üreten, özgün içerik portalı.