Samsung USB Sürücüleri İndir (Drivers) – Windows

samsung-usb-driverlari-indir

Samsung Android USB Driver İndir – Büyük mobil cihaz üreticilerinden olan Samsung android cihaz piyasasının büyük bir bölümüne hakim, cihazlarının çoğu bir süre sonra güncellemeyi kestiği için bir çok kullanıcı bu cihazlara, 3. taraf grupların hazırladığı romları yükleyerek güncelleme konusundaki eksikliği gidermektedir.
Hatta biraz daha ileri gitmek gerekirse, yeni rom yükleyen kullanıcılar güncelleme alan cihazlara göre daha çok memnun kalıyor.
Samsung usb driver indir
Bu rom yükleme işlemleri de dahil bir çok işlev için cihazlarımızı bilgisayarlarımıza bağlamak durumunda kalıyoruz, ancak direkt olarak bağlanan cihazlar bilgisayarlar tarafından tanınmıyor, bunun sebebi bu cihazların bilgisayarlar tarafından tanınmasını sağlayan sürücülerin yüklü olmaması, bu yazımızda paylaşacağımız yöntemler ile cihazlarınızı bilgisayarınıza bağlamak konusunda hiçbir sorun yaşamayacaksınız.
A) KIES Yazılımı
Kıes yazılımı samsung markalı android cihazların, yedekleme, yazılım yükleme ve çeşitli cihaz yönetim işleri için kullanılan bir çeşit yönetim aracıdır, bu araç yüklenirken beraberinde birçok driverıda yüklemektedir, ancak biraz kurulumu uzun sürmektedir, bunun yerine salt driverları indirebilirsiniz, ancak bu driverlar zaman zaman yetersiz kalmaktadır, bu durumda KİES yazılımı kurtarıcınız olabilir.


B) Samsung Salt USB Sürücüleri

Bu USB sürücüleri bir program gibi yüklenen, oldukça küçük boyutlardaki drıver paketleridir, indirdikten sonra, exe formatlı dosyalara tıklayarak, basit bir şekilde kurulum işlemlerini başlatabilirsiniz, minimum driver ihtiyaçlarını karşılamak için yeterlidir.

  vtcybers@gmail.com
  İlginize:  Asus Android USB Sürücüleri İndir (Drivers) - Windows

  Yorumlar

  1. Merhaba Yunus Emre size bi sorum olacak ben link kısaltıp para kazanıyorum. Bu link kısaltma işini mesela ben wifi paylaşım açsam kendi telefonumdan sonra insanlar benim telefonuma bağlansa link sayfasına atsa onlarda reklam geçip tıklama kazansam böyle uygulama varmı android için ROOT vs. Farketmez. Saygılar.

  Yorum Yap

  Please enter your comment!
  Please enter your name here