TCybers.Net, Teknoloji içerikleri üreten, özellikle mobil platformlara yönelik, takipçilerini bilgilendirmek, yaşadıkları problemler için birinci dereceden yol göstermek için yazılar yazan, bir içerik portalıdır.

Okuyucu Kitlesi

Okuyucu kitlemiz, genellikle meraklı ve teknolojiyi, özgür bir şekilde kullanmayı amaçlayan, her yaştan ve meslek grubundan olan, teknoloji severlerdir.

Reklam Modellerimiz

Link Alış-Verişi (Backlink): sitemizin, uygun görülen bir noktasında, site bağlantınız yer alacaktır.

Tanıtım Yazısı: Firmanızın, sitenizin, ürün veya uygulamanızın, Tanıtım Yazısı, sitemizde yayınlanır.

Banner: Sitemizin, belirli yerlerinde, banner reklamınızı yayınlarız.

Ücretlendirme

İletişim sayfamızdan veya resmi mail adresimizden (bilgi@tcybers.net) iletişime geçtikten sonra bu konuda bilgi vermekteyiz.

Müşteri Odaklı Reklam Yerleşimi

Bazı özel sebeplerden dolayı, reklamın yerleştirileceği yeri, reklam teklifi yapacak olan firma veya birey belirleyebilir, bu durum da bizim görevimiz, belirtilen reklam yerleşimi, site politikalarımıza uygunsa, müşteriyle birlikte belirlenecek fiyatı ve reklam performansını, detaylarıyla birlikte konuşmaktır.

Reklam Hazırlama

Teklif yapan firma veya bireyler, kendi reklam manşetlerini (banner) hazırlamakla yükümlüdür, ancak hazırlarken site görünümünü bozmayan, göz yormayan, yanıltıcı ve argo kelimelerden uzak duracak şekilde manşet (banner) hazırlamak zorundadır, aksi takdirde teklifinizin reddedilmesinin sebebi bu etkenler olacaktır.

Tanıtım yazıları, gerekli iletişim kurulduktan sonra, editörlerimiz veya reklamveren tarafından hazırlanabilmektedir.

İşlem Adımları

-Teklif yapacak birey veya firmanın reklam modelini belirtmesi
-Bizim bunun uygunluğunu belirlememiz
-Reklamı yapılacak unsurun incelenmesi
-Reklam manşetinin uygunluğunun belirlenmesi
-Detayların konuşulması

Reklam Reddi

+18 içerik üreten, yasalara aykırı işlemler yapan ve dolandırıcılık yazılımlarına yönelik çalışmalar yapan web sitelerini kabul etmemekteyiz.

Reklam politikamız ve fiyatlarımızdaki değişiklikler, bu sayfadan güncellenecektir, reklam teklifi, soru ve görüşlerinizi lütfen bilgi@tcybers.net adresinden bize ulaştırın.