Reklam

TCybers.Net özellikle mobil platformlara yönelik, hem takipçilerini bilgilendirmek hemde onlara yaşadıkları problemlerde birinci dereceden yol göstermek için yazılar yazan bir yayın organıdır, sitemiz aylık yaklaşık 100.000+ günlük ise 3000 ile 7.000 arası sayfa gösterimine sahiptir.

Okuyucu Kitlesi
Okuyucu kitlemiz genellikle meraklı ve teknolojiyi özgür bir şekilde kullanmayı amaçlayan her yaştan ve meslek grubundan olan teknoloji severlerdir.

Reklam Teklifi
Reklam teklifleri yapmadan önce sitemizdeki Hakkında bölümünden yararlanarak, konseptimiz konusunda bir fikir sahibi olmanız tavsiye edilir, çünkü reklam verecek firmaların veya kişilerin tekliflerinin sitemizin konseptinin dışında olmamasına dikkat etmesi gerekmektedir.

Reklam Modellerimiz
320×250: Site sağ tarafındaki Trend Yayınlar bölümünün alt veya üst kısımlarında, mobilde ise yazı içerisindeki birinci paragraftan hemen sonra gözükecek şekilde yerleştirilir.468×60: Site yayın manşetinin, hemen altında, normal yayınların ise üstünde gözükecek şekilde yerleştirilir. Link Alış-Verişi (Backlink): Sitenin sağ alt köşesindeki, Destek başlığının altında, site bağlantınız yer alacaktır. Tanıtım Yazısı: Firmanızın, sitenizin, ürün veya uygulamanızın Tanıtım Yazısı site ana sayfasında yayınlanacak şekilde yazılır.

Ücretlendirme
320×250: Trend Yayınlar bölümünde yayınlanacak Banner için aylık 50 TL, Yazı içerisinde ilk paragraftan sonra yayınlanacak Banner için ise aylık 70 TL ücret ödemeniz gerekmektedir.
468×60: Manşetin altında yayınlanacak Banner için aylık 50 TL ödemeniz gerekmektedir.
Link Alış-Verişi (Backlink): Bir aylık backlink çalışması için 55 TL ücret ödemeniz gerekmektedir
Tanıtım Yazısı: Süre sınırı olmaksızın yayında kalacak olan Tanıtım Yazınız için ücret sizinle konuşulduktan sonra kelime sayısına ve yazının türüne göre belirlenecektir
Yayında Olan Makale İçin Reklam Teklifi: Yayında olan bir makale için reklam teklifi yapıldığında, fiyat belirlemek için makalenin okunma sayısı 200`e bölünür, örneğin makalenin okunma sayısı kayıtlarımızda 80.000 ise ve sürekli okunmaya devam ediyorsa 80.000/200=400 TL`dir.

Müşteri Odaklı Reklam Yerleşimi
Bazı özel sebeplerden dolayı, reklamın yerleştirileceği yeri, reklam teklifi yapacak olan, firma veya birey belirleyebilir, bu durumda bizim görevimiz, belirtilen reklam yerleşimi, site politikalarımıza uygun ise müşteriyle birlikte belirlenecek fiyatı ve reklam performansını detaylarıyla birlikte konuşmaktır.

Reklam Hazırlama
Teklif yapan firma veya bireyler, kendi reklam manşetlerini (banner) hazırlamakla yükümlüdür, ancak hazırlarken site görünümünü bozmayan, göz yormayan, yanıltıcı ve argo kelimelerden uzak duracak şekilde manşet (banner) hazırlamak zorundadır, aksi takdirde teklifinizin reddedilmesinin sebebi bu etkenler olacaktır.

İşlem Adımları
-Teklif yapacak birey veya firmanın reklam modelini belirtmesi
-Bizim bunun uygunluğunu belirlememiz
-Reklamı yapılacak unsurun incelenmesi
-Reklam manşetinin uygunluğunun belirlenmesi
-Detayların konuşulması
-Ödeme bilgilerinin müşteriye yollanması
-Ödeme yapıldıktan hemen sonra, anlaşıldığı şekilde reklamın sitemizde yayınlanması.

Reklam Reddi
+18 içerik üreten, yasalara aykırı işlemler yapan ve dolandırıcılık yazılımlarına yönelik çalışmalar yapan web siteleri reddedilecektir.

Ödeme Yöntemleri
IBAN

Reklam politikamız ve fiyatlarımızdaki değişiklikler, bu sayfadan güncellenecektir, reklam teklifi, soru ve görüşlerinizi lütfen İletişim bölümümüzden bize ulaştırın.

Son Güncelleme: 14.08.2018