Sanal Dünya Haberler

Programsız Her Siteden Film veya Video İndirme

Programsız Her Siteden Film veya Video İndirme

Programsız Her Siteden Film veya Video İndirme  – Bazen video izlediğimiz sitelerdeki videoları çevrimdışı izlemek için indirmek isteriz ancak her site indirmeye izin vermediği için ve bu yazımızda anlatacağımız indirme yöntemini birçok kişi bilmediği için indirme işlemini gerçekleştiremiyoruz. Site üzerinden kolay bir şekilde video nasıl indirilir en basit şekilde anlatacağım. Zor bir yanı yoktur oldukça basit. 
Yapmanız gerekenler; Videoyu indireceğimiz internet sitesine giriyoruz , filmi açmadan önce F12 ile consoleyi açıyoruz. Console`nin üst kısmında bulunan Network kısmına geliyoruz. F5 sayfayı yenile yazısı ile karşılaşacağız bu kısımda filmimizi açıyoruz ve önümüze gelen img , scriptler arasından video.mp4 yazısını buluyoruz ardından çift tıklatıp açılan pencereden https yazan yerden sona kadar kopyalayıp yeni sekmeye yapıştırıyoruz entere bastığımızda video otomatik şekilde inmeye başlayacaktır.

Bazı Film sitelerinde kodlamadan dolayı kaynaklanan değişik şekilde indirmeler ortaya çıkabilir bu indirme şekline örnek verelim Film Çakallarla dans 4 Filmin Bulunduğu Adres http://www.hizliizlefilm.net/hizli-seyret-9847-cakallarla-dans-4-izle-hd-film.html/82

  • Eğer doğru seçeneği bulamıyorsanız veriyi takip edin en büyük veri çoğunlukla filmin bulunduğu veridir. Seçeneğimizi bulduktan sonra üstüne tıklıyoruz açılan pencereden link yerlerini kopyalıyoruz ve yeni sekme açıp yapıştırıp enterlıyoruz. 
  • Açılan pencerede büyük olasılıkla video çıkar ve sağ alt tarafta indirme butonu bulunur eğer yoksa sağ tıklayıp kaydet diyerek indirebilirsiniz. Hiçbirisi olmaz ise zaten kendisi otomatik indirmeye başlamıştır. Eğer yukarıdaki anlatıların hepsini yaptıysanız ve indirmeyi sağlayamadıysanız sitede güvenlik vardır.
Bakınız: Anlatım Videosu
Ayrıca İlginizi Çekebilir: TubeMate Güncel Sürümü İndirin!
vtcybers@gmail.com
İlginize:  Raspberry Pi Nedir?
Mobil cihazlar, yazılımlar, android, iphone, windows konusunda geliştirilen teknolojiler hakkında bilgilendirme ve haber içerikleri üreten, özgün içerik portalı.