İlgili Yazılar

Premium Hızda SSH Hesap Alma

spot_img

Premium hızda ssh hesap alma – Değerli TCybers okurları bu yazımda sizlere çok basit bir şekilde aşırı hızlı ssh sitesi olan SSHAgan’ı tanıtıp nasıl ssh hesabı alınır anlatacağım.

SSH Hesap Nerede Kullanılır?

Sitemizde bolca bulunan bedava internet makalelerinde kullanmak için ssh hesap alırız ama ssh hesabın asıl amacı tabiki bedava internet değildir. SSH (Secure Shell) güvenli bir ağ protokolüdür.

Neden SSHAgan?

Bugune kadar fastssh sitesi dahil birçok site denedim ve sizlere tavsiye ettim ancak SSHAgan’ın hesaplarındaki hızı hiçbir sitenin ssh hesabından alamadım sanki buradan aldığım hesap premium bir hesap gibiydi ayrıca alma işlemide çok basit.

Server Seçenekleri

Server seçenekleri 3 kıtadan oluşmakta Asya, Amerika, Avrupa bu kıtalar içinde bulunan ülkeler şu şekilde; Asya kıtasında Singapur, Endonezya, Japonya Avrupa kıtasında  Birleşik Krallık, Hollanda, Fransa Amerika kıtasında ise ABD , Brezilya , Kanada şeklinde hesap alma seçenekleri var ücretsiz hesapların bir günlük süresi vardır.

Nasıl Hesap Alınır?

Buradan  SSHAgan.net’e  giriyoruz ana sayfadan aşağı doğru gelin üç kıtanın başlıkları şu şekildedir Create Asia SSH Servers , Create Europe SSH Servers , Create America SSH Servers , birini seçip hemen başlık altındaki Choose tuşuna basın diyelim ki Avrupa yı seçtiniz Choose Europe Servers a tıklayın.

Açılan sayfa da hesap almak istediğiniz ülkeyi seçin diyelim ki Fransa ise Fransa başlığının hemen altındaki Create Ssh Account tuşuna basıyoruz açılan sayfada server kısmını otomatik doldurur siz sadece username ve password gireceksiniz.

Örnek username tcybers pass tcybers yaptık hemen altdaki güvenlik sorusunu yanıtladıktan sonra Create Now tuşuna basıyoruz ve ssh hesabımızı alıyoruz username şu şekildedir server sshagan.nettcybers pass tcybers host ve port bu dördünü programlara giriş yaparken kullanacaksınız.

Bir yorum bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
264TakipçilerTakip Et
3,100AboneAbone Ol

Stay on op - Ge the daily news in your inbox