İlgili Yazılar

OpenVPN Config Hazırlama

spot_img

İnternetsiz proxy tarayıp otomatik openvpn config hazırlama – Değerli okurlar bu yazımızda, dehşet hoşunuza gidecek ve fazlasıyla işinize yarayacak olan, TCybers Config 1.0‘ı tanıtacağız.

Ne İşe Yarar?

T-Config sayesinde cihazınızda hiçbir vpn veya internete gerek duymadan yani internetsiz bir şekilde hızlı proxy tarayıp otomatik config hazırlayıp OpenVPN ye import edeceğiz import etme kısmını bile kendisi yapıyor siz sadece connect tuşuna basıyorsunuz.

Hız Nasıl?

Hızı gerçekten dehşet herhangi bir vpn hesabına dahi gerek yok siz sadece tarayıp import edeceksiniz yani dostlarım kısacası artık hesap ve proxy aramaya son.

Nasıl Çalışır?

Aşağıdaki linklerden QPython . OpenVPN ve T-Config 1.0 Scriptini indirin ve adımları aynen uygulayın İnternetiniz olmadan T-Config çalışacağı için TTL yöntemine ihtiyaç vardır buradaki yazımızı okuyarak  gerekli işlemleri yapınız: TTL Editor Yöntem Ayarı

OpenVPN ve QPython’u cihazınıza kurduktan sonra indirdiğiniz, T-Config dosyasını zip içinden çıkarın ve .py dosyasını aynen şu yol içerisine kopyalayın sdcard/com.hipipal.qpyplus/script ardından mobil veriyi açın ve qpython içerisine girin sağa kaydırıp Programs a basın ve script içindeki T-ConfV1.0 ‘ a basıp açılan seçeneklerden run tuşuna basın başlamasının ardından bir menü açılır.

openvpn config hazırlama
openvpn config hazırlama

Burada yapmanız gereken vpn serverini seçmektir ca Kanada, de Almanya ve nl Hollandadır, ben Kanada öneriyorum baya hızlı seçim sizin seçtikten sonra Onayla tuşuna basıyoruz ve proxy taramaya başlıyor.

openvpn config hazırlama
openvpn config hazırlama

Tarama ekranı bu şekildedir gördüğünüz gibi İş Görür yazanlar çalışıyor karşılarında hızları da bulunmakta, tarama bittikten sonra bir ekran gelir.

Burada bağlanmak istediğiniz config yada configleri seçip yine Onayla tuşuna bastığınızda otomatik olarak OpenVPN ye import ediyor sizde sadece Connect tuşuna basarak bağlanıyorsunuz, dosya qpython.net’e aittir.

İndirme Bağlantısı

Bir yorum bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
265TakipçilerTakip Et
3,080AboneAbone Ol

Stay on op - Ge the daily news in your inbox