NetCut Pro Tüm Kilitler Açık – Androıd

NetCut Pro Tüm Kilitler Açık Apk - Androıd
NetCut Pro Tüm Kilitler Açık – Root – Eskiden masaüstü sistemlerde yer alan, önemli programlar artık popüler mobil işletim sistemlerinede özel sürümler çıkarmaya başladı, işte NetCut programı da onlardan sadece bir tanesi, NetCut Pro bağlı olduğunuz ağa hükmetmenizi sağlayan ücretli bir uygulamadır.
Neler Yapar?
  • Aynı ağa bağlı cihazların bağlantılarını kesebilirsiniz, bu cihaz kategorisine sadece mobil cihazlar yada bilgisayarlar girmiyor, internetle bağlantısı olan tüm cihazlar giriyor.
  • Bağlı tüm cihazların IP ve MAC adreslerini listeler, Mac adreslerini değiştirmeye olanak tanır
  • İstediğiniz ağlara izin verip istediklerinizin bağlantısını sonlandırabilirsiniz.
  • Kilit işaretine basıp Lock’a basarak ağa bağlanmayı kapatabiliyorsunuz. (kullanıcılar ağın şifresini bilseler bile bağlanamayacaklar.) cisco modemde işe yaramadı.
  • Ağdaki kullanıcıların hızlarını ayarlamaya yarar, mesela herkesin internetini %75 azaltırsanız sizin internet hızınız artacaktır.
Uygulamayı Yükleme ve Kilitleri Açma
Aşağıda verdiğimiz linkden NetCut programını indirin, cihazınıza yükleyin ve bir wifi ağına bağlanın ardından NetCut`u açıp 20-30 saniye bekleyin sonra Ayarlar/Uygulamalar/NetCut yolunu izleyerek uygulama yönetim sayfasına ulaşın ve Durmaya Zorla butonuna basın.
NetCut Pro Tüm Kilitler Açık Apk - Androıd

Şimdi bize gerekli olan uygulama Lucky Patcher, hemen Lucky Patcher hakkında yazdığımız makaleden, Lucky Patcher`i indirin.
İndirdikten sonra cihazınıza yükleyin ve içine girin, sağ üst köşedeki Seçenekler butonuna basın, açılan menüden resimde de gördüğünüz şekilde, Özel Yamaları İndir butonuna tıklayın.

NetCut Pro Tüm Kilitler Açık - Androıd

İşlemi bitirmesini bekleyin, bitirdikten sonra, Uygulamalardan NetCut`u bulup üzerine basıyoruz, gelen panelden Yama Menüsüne basıyoruz.

NetCut Pro Tüm Kilitler Açık Apk - Androıd

Buradan Özel yamayı seçiyoruz ve Uygula butonuna basıp işlemi bitiriyoruz

NetCut Pro Tüm Kilitler Açık Apk - Androıd

Bu işlemlerden sonra NetCut`u, tüm özelliklerinin kilitleri açık bir şekilde kullanabilirsiniz, bu konuda herhangi bir sorun yaşarsanız yorum forumunu kullanarak bize iletin, elimizden gelen yardımı yapmaya çalışırız.
vtcybers@gmail.com
İlginize:  Android: Uygulama Yükleme Yerini Değiştirme
Mobil cihazlar, yazılımlar, android, iphone, windows konusunda geliştirilen teknolojiler hakkında bilgilendirme ve haber içerikleri üreten, özgün içerik portalı.