İlgili Yazılar

LinkedIn Hesap Silme Adımları (Rehber)

Çok fazla reklam ve e-posta gönderimi yaptığı için LinkedIn hesabını silmek istiyorsanız doğru yere geldiniz.

spot_img

LinkedIn hesabını kapatmak isteyenler arasındaki yerinizi siz de almışsanız, kesinlikle yalnız değilsiniz. Bugün birçok kullanıcı sürekli reklam mesajı ve e-posta gönderdiği için LinkedIn hesabını kalıcı olarak silme yoluna gidiyor. Biz de bugün LinkedIn hesap silme işlemlerini anlatacağız.

İş dünyasının Facebook’u olarak niteleyebileceğimiz LinkedIn özellikle Microsoft tarafından satın alındıktan sonra reklamın dozunu çok arttırdı. İş bulma noktasında işe yaradığı biliniyor ancak çok fazla e-posta bildiriminde bulunması can sıkıcı olabiliyor.

Siz de LinkedIn hesabını silmek için yapmanız gerekenleri bu yazının devamında bulacaksınız.

LinkedIn hesap silme işlemi nasıl yapılır?

Öncelikle cep telefonu veya bilgisayarınız üzerinden linkedin.com adresine girmeniz gerekiyor. Daha sonra e-posta ve şifrenizle oturum açmalısınız. Ardından sağ üst köşedeki “Ben”e tıklayın. “Ayarlar ve Gizlilik” bölümüne girin.

Burada karşınıza aşağıdaki gibi bir menü açılacaktır. Kapatma ve dondurma seçenekleri arasından istediğinizi seçin. Kalıcı olarak silmeden önce kapatma yolunu tercih edebilirsiniz. Eğer hesabınızı temelli silecekseniz tüm verilerinizin geri dönüşü olmayacak şekilde kaybolacağını aklınızda tutun.

Bu yüzden tavsiyemiz önce mesajlarınızı ve paylaşımlarınızı yedeklemeniz gerektiği yönünde.

En son adımda LinkedIn hesabınızı neden kapatmak istediğiniz size sorulacaktır. Bu aşamada herhangi bir şıkkı işaretleyebilirsiniz, önemli değil.

Geri dönmek isterseniz…

Malum olduğu üzere LinkedIn’i çoğu kişi yeni iş fırsatlarından ilk elden haberdar olmak, şirketlerin gelişmelerini ve haberlerini takip etmek için kullanıyor. Eğer kapanan LinkedIn hesabını geri açmak istiyorsanız hesabınızı kalıcı olarak silmeden önce dondurmanızı tavsiye ederiz.

Kalıcı olarak silinen hesapları geri açabilmek mümkün değil. Bu yüzden iki kere düşünün.

Facebook’ta karşınıza çıkan gizli profilleri görmenin yolunu merak ediyor musunuz? Cevabınız evetse sizi şöyle alalım. Bu yazıda gizli profillerin kilidini açmayı öğrenebilirsiniz.

1 Yorum

Bir yorum bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
265TakipçilerTakip Et
3,090AboneAbone Ol

Stay on op - Ge the daily news in your inbox