Kullanım

Web sitemizde yazdığımız, içerikler hakkında, bilmeniz gerekenler var, içerik konusu başlığının altında, bu içeriğin kullanımı ve zamanla oluşabilecek çeşitli problemlerin, okuyucu açısından açıklamaları yer almaktadır.

Unutmayın: Yaptığınız her şeyden siz sorumlusunuz.

Bedava İnternet
Bedava İnternet ile ilgili yazdığımız içeriklerin kullanımı konusunda uyarımız şudur; Hattınızda internet paketi, tl varsa yada faturalı bir hatta sahipseniz, bedava internet içerikli yazılarımızdaki yönergeleri kesinlikle yapmamalısınız, bu durumda oluşabilecek sorunlardan TCybers.Net sorumluluk kabul etmeyecektir.

Ayrıca bu içeriklerin, anlatımındaki yöntemler zamanla kapatılabilmektedir, bu yüzden okuduğunuz her Bedava İnternet yazısı çalışıyor diye bir kural yoktur, yöntem kapatılmışsa, bu konuda bizim yapacak bir şeyimiz yoktur, ancak yöntem kapatıldı diye o makaleyi silemeyiz, Site SEO`su (Arama Motoru Optimizasyonu) açısından, bu makaleyi silmek yanlış ve tehlikelidir, son olarak yeni açıklar bulduğumuz zaman, bu makaleleri güncelleyerek, daha fazla kullanıcının haberdar olmasını sağlarız, bu açıdan da gayet gereklidir, güncellenen makalelerden haberdar olmak için, sitenin altındaki e-posta bölümünden TCybers`a üye olabilirsiniz.

Uygulama
Paylaşmış olduğumuz uygulamaların indirme linklerinden, yükleme yapılan site de bir problem oluştuğunda hata alabilirsiniz, bizim bu durumdan anında haberimiz olamayacağı için, siz değerli takipcilerimizden, kırık linkleri bize bildirmenizi rica ediyoruz.

Root ve Rom Yazıları
Androıd cihazların işletim sistemlerindeki köklü değişikliklerden olan root ve rom işlemlerinde anlattıklarımızı yapmanız sizin sorumluluğunuz dahilindedir, oluşacak teknik problemlerden, TCybers.Net sorumlu tutulamaz.

İçerik Alma
Web sitemizdeki herhangi bir içeriği, bizden habersiz olarak almanız halinde, sitemizin linkini kaynak bölümünde belirtmeniz gerekmektedir, aksi halde kaldırılacak içeriklerden ve spamlanacak sitelerden dolayı TCybers.Net sorumlu tutulamaz.

Desteğiniz
Siz değerli takipçilerimizin fikirlerine her zaman değer vermekteyiz, bizi geliştireceğini düşündüğünüz, fikir ve eleştirilerinizi, lütfen İletişim sayfamızdan bize bildirin.

Kullanım politikalarımızla ilgili gelişmeleri bu sayfadan güncelleyeceğiz.

Son Güncelleme: 03.22.2019