İPhoneSanal Dünya Haberler

iTunes Nasıl Kullanılır?

itunes-nasil-kullanilir
İtunes nasıl kullanılır?, İphone mühendisleri tarafından özel olarak geliştirilen İtunes, bilgisayarınızda bulunan müzik ve videoları oynatmaya sağlayan bir yazılımdır. Aynı zaman İtunes uygulaması sayesinde telefonunuz da bulunan müzik ve resimlerini yedekleyebilirsiniz. Yine bu program sayesinde tüm müziklerinizi bir arada tutabilirsiniz. Programın diğer bir getirisi, istediğiniz film uygulamalarını satın alabilir ve bu filmlerinizi cihazınıza aktarabilirsiniz.

Telefonunuzda bulunan müzik dosyalarınızı, İtunes programı sayesinde silebilir ve dosyalar şeklinde düzenleyebilirsiniz. İtunes programı, sadece ios yazılımı yüklü telefon ve cihazlarda çalışmaktadır. Ayrıca, itunes üzerinden yapılacak tüm işlemler güvenli bir şekilde ve Apple kimliğiniz üzerinden yapılabilmektedir.

Telefonunuzda İtunes programını kullanmaya başladığınız zaman, içerisinde, barındırdığı yüzlerce şarkıyı dinleyebilir ve değişik sanatçıların yapmış olduğu albüm çalışmalarından haberdar olabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz müzikleri, filmlerde olduğu gibi satın alabilir ve telefonunuza indirebilirsiniz.

Ayrıca İtunes programı, kütüphane gibi de düşünülebilir. Resim ve müziğin yanında, tüm rehberinizi İtunes programı içerisinde saklayabilirsiniz. Ayrıca telefonunuza zarar da gelse veya telefon değişikliği de yapsanız tüm bilgileriniz silinmeden depolanmaya devam eder.

Aynı zaman İtunes programı sayesinde, beğendiğiniz melodi müziklerini satın alabilirsiniz. Geçmiş döneme ait tüm müzikleri bulabileceğiniz bu program sayesinde, Apple ürünlerinin kullanım fonksiyonları gelişmektedir. Ayrıca ücretsiz yararlanacağınız bir dünya özellikte söz konusu. İtunes programını bilgisayarınıza da kurabilir ve çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.  Eşleştirme işlemi sayesinde, telefonunuzu da bu program üzerinden yönetebilirsiniz.

vtcybers@gmail.com
İlginize:  En İyi E-Kitap Platformu Wattpad
Y
Mobil cihazlar, yazılımlar, android, iphone, windows konusunda geliştirilen teknolojiler hakkında bilgilendirme ve haber içerikleri üreten, özg...