İPhone

İPhone`da WhatsApp Kullanımı

iphone-whatsapp-kullanımı

Birçok insanın sıklıkla kullandığı Whatsapp uygulaması, mesajlaşma ve resim gönderme işlemlerinde tercih edilmektedir. İphone ve diğer cihazlarda kullanılan bu uygulama sayesinde internet üzerinden görüntülü bir şekilde sevdiklerinizle konuşabilir ve onlara videolar gönderebilirsiniz. Apple, whatsapp uygulamasına güncellemeler listesinde yer vermekte ve sürekli yeni sürümleri ile geliştirmektedir.

Whatsapp uygulaması sayesinde, iş veya okul arkadaşlarınız ile grup kurabilir ve onlarla güçlü bir iletişim halinde olabilirsiniz. Aynı zamanda whatsapp web ile telefonda bulunan whatsapp mesajlarınızı bilgisayarınıza da aktarabilirsiniz. Uluslararası görüşmelerin ücretsiz bir şekilde gerçekleştiği bu uygulama, İOS işletim sistemi için de ayrı bir öneme sahiptir.

iphone-whatsapp-kullanımı

Bu nedenle İphone tarafından yapılan güncellemeler de whapsapp uygulaması için yenilikler düşünülmekte ve sürekli geliştirilmektedir. Oturum açma ve kapatma işlemine gerek duymadan kullanılan whatsapp uygulaması, internet erişiminizin olduğu her an aktif olarak çalışmaktadır. Whatsapp uygulamasında yapılan yenilikler ise, kurduğunuz gruplara açıklama ekleyebilir ve grup katılımcılarını liste halinde arama yapabilirsiniz.

Ayrıca fotoğraf veya yer çıkartmaları eklemek için yüz ifadesi simgelerini kullanabilirsiniz. Whatsapp uygulaması aracılığı ile konuştuğunuz mesajlar, resimler ve videolar size bildirim olarak gelmektedir. Aynı zamanda uygulama üzerinden gelen resimler otomatik olarak galeriniz de kayıt altına alınmaktadır. İnsanlar tarafından bu kadar yaygın kullanılmasının sebebi ise, uygulamanın hızlı olması, iletişimin özgürce yapılabilmesi ve sürekli güncellenerek daha da etkili bir iletişim platformu haline getirilmesidir.

vtcybers@gmail.com
İlginize:  İPhone`un Bilinmeyen Özellikleri
Y
Mobil cihazlar, yazılımlar, android, iphone, windows konusunda geliştirilen teknolojiler hakkında bilgilendirme ve haber içerikleri üreten, özg...