İPhone`da Olması Gereken Uygulamalar

iphoneda-olmasi-gereken-uygulamalar

İphone`da olması gereken uygulamalar, Akıllı cihazların olmazsa olmazı olan uygulamalar, Apple marka cep telefonlarında daha da fonksiyonel bir şekilde çalışmaktadır. Özellikle Apple kullanıcıların uygulama seçimleri arasında yerini garantilemiş ve indirilme yüzdesi yüksek olan bazı uygulamalar vardır. Bunların başında herkesin de tahmin edebileceği gibi sosyal medya kanalları gelmektedir. 
Sosyal medya uygulamaları, Apple ürünlerinde daha hızlı ve kolay bir kullanıma sahiptir. Bu kanallar arasında yer alan Facebook, İnstagram ve Whatsapp, Apple kullanıcıların en çok indirdiği uygulamalar arasında yer almaktadır.
Özellikle geçmiş yıllarda hayatımıza giren 6 ve 6s modelleri, şık tasarımları ve gelişmiş özellikleri sayesinde, kendisi kadar kaliteli uygulamaları da beraberinde getirmiştir. Günlük hayatta hemen hemen herkes tarafından kullanılan Google Chrome, gerek internet hızı ile gerekse ara yüzü ile İPhone cihazında en çok kullanılan uygulamalar arasına girmiştir. 
İletişimin güçlü hale geldiği şu günlerde, Gmail uygulaması popülerliğini her geçen gün arttırmaktadır. Google uzantısı olan Gmail, E-postlarınızı kolay bir şekilde takip etmenizi ve sürekli çevrimiçi bildirim hizmeti ile anlık gelen E-postalarınızdan haberdar olmanızı sağlamaktadır. Gmail uygulaması, yine Apple kullanıcıları tarafından oldukça sık indirilmektedir.
İphone cihazlarında kullanılması gereken diğer uygulamalar ise, virüs koruma, not alma, müzik indirme ve konum bulma uygulamalarıdır. İos işletim sistemi içerisinde barındırdığı uygulamaları, belirli bazı zaman aralıklarında güncellemekte ve kullanıcıların daha rahat yararlanmasını sağlamaktadır.
vtcybers@gmail.com
İlginize:  İPhone X ve İPhone 8 Karşılaştırması

Leave a Reply