İPhoneSanal Dünya Haberler

İPhone: Sosyal Medya Kullanımı

iphone-sosyal-medya-hesaplari

İPhone sosyal medya kullanımı, Günümüzde yaygın bir kullanım potansiyeline sahip olan sosyal medya uygulamaları, İOS işletim sistem için de önemlidir. Facebook, Twitter ve diğer sosyal medya platformlarını Apple ürünlerine indirebilir ve çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Telefonunuzda bulunan resimleri, videoları, notları veya diğer içerikleri sosyal medya kanallarınızda paylaşabilirsiniz. Benzer şekilde, Exchange, Google ve Mail, Kişiler, Takvim, Notlar veya diğer içerikler ile kullanmak istediğiniz hesaplara sosyal medya üzerinden de bağlantı kurabilirsiniz. Sosyal medya ile İnternet hesaplarını birleştirebilir ve internet hesap ayarlarınızı kendinize göre şekillendirebilirsiniz.

iphone-sosyal-medya-hesaplari

İnternet hesapları arasında yer alan İCloud hesabını, hem internet üzerinden hem de telefonunuzdan, yani her iki bölümden de gerçekleştirebilirsiniz. Bu uygulamalardan hesap ekleme uygulama menüsünde bulunan ’Hesap ekle’ sekmesinden yapılır. İPhone sosyal medya uygulamalarında diğer işletim sistemlerine göre daha hızlıdır. Aynı zamanda İPhone üzerinden kullandığınız sosyal medya hesaplarınızı yönetmekte daha kolaydır. Herhangi bir sosyal medya hesabınızdan gelen beğeni veya yorum size bildirim olarak yansıtılmaktadır.

Ayrıca okumadığınız bildirimleri cihazınızın ana ekran bölümünde görebilir ve kaldırabilirsiniz. Yine İPhone üzerinden kullandığınız sosyal medya hesaplarınızın şifrelerini değiştirebilir ve hesaplarınızdan gelen içerikleri kayıt altına alabilirsiniz. Google veya Yahoo gibi belirli bir hesap sağlayıcı oluşturabilir ve E-posta hesaplarını kontrol altına alabilirsiniz. Apple cihazlarda sosyal medya kullanımı oldukça profesyonel bir şekilde gerçekleşmektedir. Kullanıcılar için tasarlanmış olan yazılımlar, sosyal medya hesapları üzerinde de etkilidir.

Bu konu da bize sormak istediğiniz soruları yorum formu aracılığı ile sorabilirsiniz.

vtcybers@gmail.com
İlginize:  Samsung Galaxy S8 Kilit Ekranı Uygulaması
Mobil cihazlar, yazılımlar, android, iphone, windows konusunda geliştirilen teknolojiler hakkında bilgilendirme ve haber içerikleri üreten, özgün içerik portalı.