İPhoneListe

İPhone En İyi Ücretsiz Uygulamalar

iphone-ücretsiz-uygulamalar

İPhone en iyi ücretsiz uygulamalar, Hayatımıza giren Smart Phone teknolojisi yaşamımızın her alanını kolaylaştırdı. Özellikle İPhone diğer telefon markalarından farklı olarak İOS yazılımı ile yaşamımıza yeni bir pencere açtı. Smart Phone uygulamaları alanındaki uzmanların öncelikli hedefi İOS mağazaları olmuştur. Bu uygulamalar rağbet gördüğünde ise Android mağazalara da girmişlerdir. Apple severler Apple store uygulamalarını kendi keşifleri sayesinde indirdiğinden ve diğer kullanıcılara da tavsiye verdiği için indirilme sayıları artış gösteriyor.

Fakat belli bir süre sonra uygulamanın modası geçtiği için kalıcı olmayı başaramıyor. Fakat bazı uygulamalar ise sürekli gündemde olup aktif olarak kullanılmayı başarmıştır.

Popülerliğini koruyan ve sürekli olarak gündemde olan Apple kullanıcılarının tercih ettiği resim düzenleme konusunda en çok kullanılan Snapseed uygulaması sayesinde çektiğiniz fotoğraflarınıza mükemmel Efektler verebilir harika bir görüntü elde edebilirsiniz.

iphone-ücretsiz-uygulamalar

Netflix uygulaması sayesinde gündemde olan istediğiniz dizi, film ve televizyon programlarına erişim artık çok daha kolay. Kaçırdığınız bölümleri ya da yeniden izlemek istediğiniz programları istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Netflix İos uygulamalarının arasında film ve dizi sektöründe çok kullanılanlar arasına girmeyi başarmıştır.

İPhone ücretsiz uygulamaları arasında bulunan Hipstamatic uygulaması ise İOS Aplicatıon’larının arasında dikkati çeken bir diğer uygulama, fotoğraf severlere hitap eden bir uygulama, resimlerinizi Fotoğraf makinenizle çekmiş gibi bir görüntü elde etmek istiyorsanız, mutlaka bu uygulamaya göz atmanızda fayda var. Apple marka ürünler kişisel uygulamalar yönünden de oldukça zengin bir içeriğe sahiptir.

vtcybers@gmail.com
İlginize:  İPhone Ücretsiz Müzik İndirme Programları
Mobil cihazlar, yazılımlar, android, iphone, windows konusunda geliştirilen teknolojiler hakkında bilgilendirme ve haber içerikleri üreten, özgün içerik portalı.