İlgili Yazılar

İnstagram`da Şekilli Biyografi Yazma

spot_img

İnstagram kullananlar, profillerini özelleştirirken çok fazla seçeneğe sahip olmasalar da, bazı noktalarda, İnstagram`ın çok katı olmadığını söylemekte mümkün, instagram kullanıcıları, profillerini düzenlerken, kullanıcı adlarını veya biyografilerini, şekilli bir tipografi ile yazmak isteyebilirler, bu yazımızda bu işlemin nasıl yapılacağını en basit şekilde anlatacağız.

İnstagram şekilli yazı yazma

İnstagram da şekilli biyografi veya şekilli kullanıcı adı yazma işlemi, çeşitli web siteleri üzerinden yapılabilmektedir, instagram da şekilli profil adı yazmak için aşağıda bağlantılarını vermiş olduğumuz, web sitelerine gidin ve yazmak istediğiniz metinleri oluşturun.

instagram-profil-adına-sekilli-yazi-yazma
instagram-profil-adına-sekilli-yazi-yazma

İnstagram şekilli yazı yazmak

Yukarıda yer alan görsel de gördüğünüz gibi, sol tarafa metni yazın ve sağ tarafta, çeşitli fontlarda yer alan, aynı metni kopyaladıktan sonra, İnstagram hesabınıza giriş yapın, profil düzenleme kısmından, metni Profil adınız veya biyografinize yapıştırın ve kaydedin, işlem bu kadar basit. Profil adınız en fazla 30 karakterden oluşabilir, o yüzden metinlerinizde buna dikkat edin.

instagram-profil-adına-sekilli-yazi-yazma-2
instagram-profil-adına-sekilli-yazi-yazma-2

İnstagram biyografiyi şekilli yazma

İnstagram profil adını ve biyografiyi şekilli bir şekilde yazma işlemi, yukarıda anlattığımız adımlardan ibarettir, şekilli yazı yazma sitesine ulaşmak için aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz, birçok sitenin mantığı aynıdır. Girdiğiniz sitelerde metni yazın ve beğendiğiniz yazıları kopyalayarak, instagram hesabınızda kullanın.

Bağlantılar

Bu konuda problem yaşarsanız veya bizimle paylaşmak istediğiniz görüşler olursa, yorum formunu kullanabilirsiniz.

Bir yorum bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
264TakipçilerTakip Et
3,100AboneAbone Ol

Stay on op - Ge the daily news in your inbox