İlgili Yazılar

İnstagram`da Gönderilen Mesajı İptal Etme

spot_img

İnstagram da gönderilen mesajı silme, Geçtiğimiz yıllara baktığımız zaman, kullanılan sosyal mecraların sürekli olarak değiştiğini görüyoruz, Frendster, MySpace, Facebook, Twitter diyerek giden bu süreçte, günümüzde ise İnstagram başı çekmektedir, bu denli kullanım alanına sahip olduğumuz Sosyal medya araçlarını kullanırken çeşitli sorunlarla karşılaşabiliyoruz.

Bunlardan biri de yanlış kişiye, yada herhangi bir kişiye yanlış mesaj göndermek, bu problem birçok sosyal mecra da çözüme ulaştırılmış aslında, en başta Whatsapp olmak üzere birçok platform gönderilen mesajı iptal etme özelliğini destekliyor, bu yazımızda instagram da gönderilen mesajı iptal etme işlemini anlatacağız.

İnstagram gönderilen mesajı iptal etme

İnstagram da gönderilen mesajı iptal etmek için yapmanız gerekenler oldukça kolaydır, İnstagram da Mesajlar bölümüne gelin, yanlış mesaj gönderdiğiniz konuşmayı açın.

Instagram’da-gönderilen-mesajı-iptal-etme
Instagram’da-gönderilen-mesajı-iptal-etme

İnstagram`da gönderilen mesajı silme

Gönderilen mesajı iptal etmek için, yanlış olan mesajın üzerine uzun süre basılı tutun ardından açılan küçük ekranda, Mesaj Gönderimini İptal Et başlığına tıklayın, bu işlemden sonra, göndermiş olduğunuz mesaj silinecektir.

İnstagram da gönderien mesajı silme işlemi bu adımlardan ibarettir, bu konuda farklı bir problem yaşıyorsanız forum sitemizde konu açıp, uzman kişilerden yardım alabilirsiniz.

Ayrıca İnstagram`da profil ve biyografi bölümü şekilli bir yazı ile yazmak isterseniz bu yazımız instagram profil adını şekilli yazma size yardımcı olacaktır,

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
265TakipçilerTakip Et
3,080AboneAbone Ol

Stay on op - Ge the daily news in your inbox