İnstagram Plus Güncel Sürüm

İnstagram Plus Güncel Sürüm

İnstagram Plus Güncel Sürüm – Bu modlu instagram sayesinde sizleri kimin takip edip etmediğini, kişinin hemen kullanıcı adı altında görebilirsiniz. Atıyorum siz beni takip ediyorsunuz ama ben sizi takip etmiyorum peki nasıl öğreneceğim bunu derseniz instagram plus devreye giriyor.

Normal İnstagramı kaldırıp bunu kurun sonra herhangi bir profile girip kişinin sizi takip edip etmediğine bakın. İnstagram Plus sayesinde başka bir uygulama kullanmadan fotoğraf ve video da indirebilirsiniz.

Fotoğraf veya videonun sağ üst köşesindeki ”üç nokta” ya tıklayınca indir seçeneklerinden faydalanabilirsiniz, Ayrıca tekrar söyleyelim, normal İnstagramı kaldırmazsanız bu uygulamadan faydalanamazsınız.

İnstagram Plus Güncel Sürüm

Not: Bu uygulama 2014’ten beri modlu ve sıklıkla güncelleme gelmektedir takipte kalırsanız en güncel versiyonları indirebilirsiniz.

Not2: Arkadaşlar çalışmıyor diyenler varmış, normal İnstagram’ı kaldırıp bunu kurmanız gerekmektedir, aksi takdirde çalışmaz. Herhangi bir sorunda yorum atabilirsiniz.

Yenilikler: Videolar otomatik sesli olarak açılacak (yani tıklayıp sesini açmanıza gerek yok), Hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler.

Bakınız: OG instagram Plus Apk indir

Ayrıca İlginizi Çekebilir: İnstagram Hesap Dondurma Nasıl Yapılır?

vtcybers@gmail.com
İlginize:  PhilZ Touch Recovery Kurulumu

Yorumlar

  1. Cihazınız rootluysa tekrar kaldırıp kurabilirsiniz, araç olarak Lucky Patcher kullanın. Rootlu değilse format atın çünkü bu tarz sorunlar bir yerden değil birçok yerden kaynaklanır, yani cihazınızda daha ciddi sorunlar olabilir, en azından yazılımsalsa format çözecektir. İyi günler.

  2. Selamın aleyküm ve rahmetullahi ve berekatihu sayın saygı değer tcybers admin ve yazar kardeşlerim sizlerden küçük bir ricam olacak konumuzla alakalı değil ama en güncel konu içerisinde belitmek istedim turkcell dns olarak internete girebiliyoruz YourFreedom ve SlowDNS isimli uygulamalar ile peki bu DNS işini OpenVPN ye yapsak yani DNS ayarlı turkcell config olsa ben anlamıyorum bu iş sizin alanınız ile alakalı olduğu için sizlere soruyorum nasıl olur nasıl yapılır lütfen en kısa sürede yardımlarınızı en içten dileklerimle bekliyorum kardeşlerim. ALLAH'A emanet olun.

  3. DNS dediğimiz şey örnek "www.tcybers.net" şeklindeki site adresinin IP numarasıdır "8.8.8.8" gibi, SlowDNS, Freedom gibi uygulamalarda birer VPN`dir aslında, sadece veri alıp-verme işlemini, gsm operatörünüz tarafından tanımlı internet olmadan yapan dns adreslerine bağlandıkları için DNS ile ilişkilendirilmekteler, yani onlarda birer VPN`dir, sonuç olarak aynı methodu normal vpnyede kursanız hız yine yavaş olacaktır, çünkü direkt veri alıp gönderen dnsler aşırı yavaştır, BAŞKA BİR VPN SİSTEMİNDE KURMANIZ ONLARI HIZLANDIRMAZ, yinede qpython scriptleriyle tatmin edici sistemler kurulabilir.

  4. Önemli olan yavaş ya da hızlı olması değil saygı değer kardeşim. Önemli olan OpenVPN ya da QPython'a DNS ile Turkcell bedava internet yapabilme imkanımız varmı? Eğer varsa lütfen en kısa sürede paylaşabilir misiniz? İnanın sizin sitenizde gördüğüm ilgiyi hoşgörüyü başka hiç bi sitede görmüyorum. Başka sitelerden bazıları hep para kazanmak için sahte linkler ve yalan haberler yayınlıyorlar. Ama sizler öyle değilsiniz. Bunu sizin gözünüze girmek için size yalaklık yapmak için yazmıyorum. Doğru olan neyse onu söylüyorum. Sitenizde çok şey öğrendim hakkınızı helal edin. İyiki varsınız kardeşlerim.

  5. Şu anda benim buna ayıracak zamanım yok, diğer arkadaşlardan ilgilenenler mutlaka olacaktır, ilerleyen günlerde bir şeyler yapılabilir, ama bu kesinlikle olacağı anlamına gelmez, ilginiz için teşekkürler.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here