-Reklam-
-Reklam-
-Reklam-
Mobil Androıd İnstagram Plus Güncel Sürüm

İnstagram Plus Güncel Sürüm

İnstagram plus güncel sürüm – Bu modlu instagram sayesinde sizleri kimin takip edip etmediğini, kişinin hemen kullanıcı adı altında görebilirsiniz. Atıyorum siz beni takip ediyorsunuz ama ben sizi takip etmiyorum peki nasıl öğreneceğim bunu derseniz instagram plus devreye giriyor.

Normal İnstagramı kaldırıp bunu kurun sonra herhangi bir profile girip kişinin sizi takip edip etmediğine bakın. İnstagram Plus sayesinde başka bir uygulama kullanmadan fotoğraf ve video da indirebilirsiniz.

İstagram Plus İndirin

Fotoğraf veya videonun sağ üst köşesindeki ”üç nokta” ya tıklayınca indir seçeneklerinden faydalanabilirsiniz, Ayrıca tekrar söyleyelim, normal İnstagramı kaldırmazsanız bu uygulamadan faydalanamazsınız.

İnstagram plus güncel sürüm indir
İnstagram plus güncel sürüm indir

Not: Bu uygulama 2014’ten beri modlu ve sıklıkla güncelleme gelmektedir takipte kalırsanız en güncel versiyonları indirebilirsiniz.

Not2: Arkadaşlar çalışmıyor diyenler varmış, normal İnstagram’ı kaldırıp bunu kurmanız gerekmektedir, aksi takdirde çalışmaz. Herhangi bir sorunda yorum atabilirsiniz.

Yenilikler: Videolar otomatik sesli olarak açılacak (yani tıklayıp sesini açmanıza gerek yok), Hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler.

İndirme Bağlantısı

İnstagram Plus Güncel Sürüm İndirin

Ayrıca İlginizi Çekebilir: İnstagram Hesap Dondurma NasılYapılır?

Diğer İçerikler