İlgili Yazılar

Instagram Hikayesine Çoklu Fotoğraf Ekleme

Instagram'da paylaştığınız hikayelere birden fazla fotoğraf nasıl eklenir, biliyor musunuz? Öğrenmek için rehberimize mutlaka göz atın!

spot_img

En popüler sosyal medya uygulamalarının başında gelen Instagram, Facebook tarafından satın alındıktan sonra hızla gelişmeye ve yeni özelliklerle güncellenmeye devam ediyor. Son olarak uygulamaya gelen yeni bir özellik sayesinde artık Instagram hikayesine çoklu fotoğraf ekleme de mümkün hale geldi.

Bu sayede fotoğraf kolajı oluşturmak isteyen kullanıcılar bunun için üçüncü parti bir uygulama yüklemek zorunda kalmıyorlar. Parmak hareketleriyle fotoğrafları büyültüp küçülterek ikinci, üçüncü ve hatta dördüncü fotoğrafı Instagram’da paylaşacağınız hikayelere eklemek gayet kolay üstelik.

Peki instagram hikayeye birden fazla fotoğraf yükleme nasıl yapılır? Bu yazıyı okumaya devam ederek sizler de instagram hikayeye birden fazla fotoğraf yüklemenin yolunu öğrenmiş olacaksınız. 

Instagram hikayeye birden fazla fotoğraf koyma yöntemi

  • Öncelikle Instagram’ı açıyoruz. Ana ekrandayken sol tarafa kaydırma yaparak hikaye paylaşma bölümüne geçiyoruz.
  • Sol alt köşede yer alan “Galeri” simgesine bastıktan sonra fotoğraflar karşınıza çıkacaktır. Paylaşmak istediğiniz ilk fotoğrafı seçin ve hikayeye ekleyin.
  • Parmak hareketleriyle bu fotoğrafı küçültüp büyütebilir, yönünü değiştirebilirsiniz.
  • İkinci fotoğrafı eklemek için yeteri kadar boş alan elde ettikten sonra uygulamayı arka plana atın ve Galeri uygulamasını açın.
  • Paylaşmak istediğiniz ikinci fotoğrafı Galeri’de bulduktan sonra Paylaş > Kopyala yapın.
  • Instagram’ı geri açın. Boş herhangi bir alana uzun süre basılı tutun ve açılan menüden “Yapıştır” seçeneğine dokunun.

Hepsi bu kadar! Instagram hikayeye birden fazla fotoğraf eklemek ne kadar kolaymış, değil mi? Aynı yöntemi tekrar ederek aynı hikayeye ikinci, üçüncü, kısaca istediğiniz kadar fotoğraf ekleyebilmeniz mümkün.

Eğer Instagram hikayesine birden fazla fotoğraf eklemeyi yapamadıysanız hiç sorun değil. Hemen TCybers Forum’a konu açın ve yaşadığınız sorunu anlatın.

Ayrıca bu yazıyı beğendiyseniz, Instagram’ın hikayeler bölümüne gelen beklenen özellikle alakalı bu haberi de okumak isteyebilirsiniz.

Bir yorum bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
264TakipçilerTakip Et
3,100AboneAbone Ol

Stay on op - Ge the daily news in your inbox