Hakkında

TCybers.Net özellikle mobil platformlara yönelik, yazmış olduğu, uzun ve sistematik makaleler ile hem takipçilerini bilgilendirmek hemde onlara yaşadıkları problemlerde birinci dereceden yol göstermek amacı ile kurulmuştur, yazılan bu makalelerin yanı sıra piyasadaki önemli güncel gelişmeleri, artılarıyla, eksileriyle, belirli bir seviyede yer alan takipçilerine en objektif şekilde sunmakta, her yaştan ve meslek grubundan olan okurlarına, en kaliteli hizmeti vermeye çalışmaktadır.

Ne Yaparız?
Makale yazdığımız konular, genellikle mobil platformların, lider işletim sistemleri Androıd`in ve İOS`un çalıştırdığı uygulamaların, kullanımları ve güncel indirme bağlantılarıdır. Androıd işletim sistemini kökünden değiştirecek makaleler de yazmaktayız, yazdığımız bu makalelerin illegal gibi görünmesi sizleri yanıltmasın, telif haklarına her zaman saygı duyuyor ve hak ihlali durumlarına, büyük bir önem göstererek, yapılması gereken işlemleri en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz, illegal diye tabir edilen durumları, tamamıyla okurun bilgisine sunuyor ve ortaya çıkabilecek etkenler hakkında onları bilgilendirerek en sağlıklı kararları vermelerini sağlıyoruz.

Güncellik
Sadece Nasıl Yapılır? yazılarımızla yetinmeyerek, sektördeki önemli teknolojik gelişmeleri takip edip, okurlarımıza yazdığımız yazılarla, yapacakları alış-verişlerde, en stratejik kararları almaları konusunda, önemli ipuçları sunuyoruz.

Video Çalışmaları
YouTube kanalımız ile yazdığımız makalelerin arasından, önemli ve en uzun olanları, görsel ve ses araçları ile destekleyerek, okumaktan çok izlemeyi tercih eden takipçilerimiz için mini belgeseller hazırlıyoruz.  Bu işi yaparken tüm okurlarımıza değer vermekte, onlardan gelen objektif eleştirileri, her şekliyle dikkate alarak, bu yolda gelişme sergilemekteyiz.

TCybers.Net budur diyoruz, yazdığımız yazılardan anında haberdar olmak için bizi sosyal mecralardaki, resmi sayfalarımızdan takip edebilirsiniz.

Copyright © 2014