Sanal Dünya Haberler

GB İnstagram Güncel Apk İndir

GB İnstagram Apk İndir
GB İnstagram Apk İndir – İnstagram Plus uygulamasının tam özelleştirebilir hali olan İnstagram GB, instagram plus özelliklerine ek olarak, tema değiştirebilme özelliğine sahiptir, Sohbet içerisinde ki yazı tipi, kalp rengi, fotoğraf gönderme butonundan tutun baştan uca her şeyi değiştirebilmenizi sağlar.

1 milyardan fazla kullanıcısı olan instagram, sizi kimin takip ettiğini görebilmeniz için başka bir platform kullanmaya zorluyor, biz bu sorunla beraber fotoğraf ve video kaydetme sorununu da instagram GB ile kökten halletmiş oluyoruz.

GB İnstagram Apk İndir
Bu da demek oluyor ki, GB ile tema değiştirebilmekle beraber sizi kimin takip edip etmediğini kişinin hemen kullanıcı adı altında görebilir, aynı zamanda fotoğraf veya video indirmek isterseniz herhangi bir programa gerek duymadan, uygulama içerisinde fotoğraf veya video üzerinde ki ”üç nokta” ibaresine tıklayıp daha sonra download butonuna basınca fotoğraf ve videoyu cihazınıza kaydedebilirsiniz, tamamen rootsuz ve ücretsizdir, kullanırken endişe duymanız gerekmez.
Ayrıca İlginizi Çekebilirİnstagram Plus Güncel Sürüm

İlginizeİnstagram Hesap Dondurma Nasıl Yapılır?

vtcybers@gmail.com
İlginize:  Bildirime Göre Renk Değiştiren Akıllı Cihaz
Mobil cihazlar, yazılımlar, android, iphone, windows konusunda geliştirilen teknolojiler hakkında bilgilendirme ve haber içerikleri üreten, özgün içerik portalı.
M
Tam dertlere deva uygulama paylaşmişsin eline sağlık.
Y
Merhaba Mehmet nasılsın? :)
P
Sağol kardeşim ilgin için teşekkürler.
P