Sanal Dünya Haberler

Facebook Botları

Facebook`un Güncel Bütün Çalışan Botları

Facebook`un Güncel Bütün Çalışan Botları – Merhaba arkadaşlar bu yazımda sizlerin işini kolaylaştıracak çok işlevli Facebook eklentilerini anlatacağım. Yazılanları dikkatle yaparsanız hatasız bir şekilde başaracağınıza eminim. Başınıza gelecek herhangi bir sorundan TCybers.Net sorumlu değildir.

1-)Facebook Arkdaşınıza Bir Anda Tüm Arkdaşlarınızı Önerin Arkadaşlar Facebook’ta dolanırken karşımıza çıkan isteklerde önermeler de çıkar tek tek uğraşmak bizim için eziyet haline dönüşmüştür.Bu gün bu durumdan tamamen kurtulacaksınız.İlk olarak
Opera tarayıcımızı (indirme linkleri aşağıdadır) indiriyoruz.Tarayıcımızı indirdikten sonra eklentiyi de indiriyoruz eklenti sağ üst köşede gözükecektir.Facebook hesabımızı operadan giriyoruz,Facebook’ta eklentiye tıklayıp arkadaşımızın profil linkini yapıştırıyoruz ve entere basıp bekliyoruz Belli bir süreden sonra önermeler bitecektir.

2-)Facebook Arkadaşlık İsteklerini Onaylama-Reddetme Bu eklenti ise Size gelen arkadaşlık isteklerini toplu bir şekilde onaylar veya reddeder.Yapmanız gereken operadan size vereceğim aşağıdaki linkteki dosyaları indirmeniz ve Facebook’a girip eklentiyi aktifleştirip Accep All Request deyip beklemek eklenti kendiliğinden onaylayacaktır.

3-)Facebook Beklemedeki Eklentileri Silme 

  • Otomatik Facebook Resimleri Etiketleri Kaldır
  • Otomatik Facebook Videolar Etiketleri Kaldır
  • Otomatik Facebook Mesajlar Etiketler Kaldır
  • Otomatik Facebook Sayfaları Etiketler Kaldır

Tag Kaldırma Uzantısı, tüm İstekleri otomatik olarak görüntülemek için programlanmıştır. Bunların çalışması için zaman tüneli ve etiketler açık olması lazım arkadaşlar. Yapımı basit altta verdiğim linkten indirip eklentiyi kuruyorsunuz ve Facebook’ta aktifleştirip remove seçeneği ile etiketleri kaldırıyorsunuz.

4-)Facebook Donuk Silme Eklentisi Bu eklenti grup eklentisidir.Grubunuzda ki bekleyen donukları siler. Eklentiyi indiriyoruz. İndirme bitince Facebook’a giriş yapıyoruz. Yukarıda sağ üst kösede bulunan kısımdan eklentiye tıklayıp aktif hale getiriyoruz ardından Facebook sayfamızı bir kere yenileyip ardından tekrar eklentiye tıklıyoruz ve Only collect deactivated accounts yazısının yanında ki tik işaretini yoksa işaretliyoruz.Remove disable accounts a tıklıyoruz. Grupta ne kadar bekleyen gönderi varsa silinir. Arkadaşlar Grup eklentilerini çalıştırabilmeniz için yönetici olmanız şart.

5-)Facebook Emoji Tool Bu eklenti birbirinden değişik emojileri içinde barındırmaktadır yapmanız gereken eklentiyi kurmanız ve emojileri kullanmanın keyfini çıkarmanız. kurulumu basittir,indirdiğiniz eklenti opera uygulamalar kısmında bulunacaktır oradan emojinizi seçerek arkadaşınıza gönderebilirsin.

6-)Facebook Gönderilen İstekleri Geri Çekme Botu bunun için linkte size bir txt dosyası vereceğim bu txt dosyasında kodlar mevcut o kodları facebookta (https://m.facebook.com/friends/center/requests/outgoing/?fb_ref=jwl&__mref=message) kısmında bulunan yerde F12 basıp konsole açıp yapıştıracaksınız ve istekler geri çekilecektir

7-)Arkadaş Silme Eklentisi Arkadaşlar size vereceğim linkteki eklentiyi indirip opera tarayıcısından eklentiler kısmına geleceksiniz oradan indirdiğiniz eklentiyi sürükleyerek operaya kuruyorsunuz ve eklentiyi gruba gelip çalıştırıyorsunuz.Profilinizde eklentiyi çalıştırıp tüm arkadaşlarınızı siliyorsunuz.

8-)Facebook Liste Sıfırlama Kodu Facebook profilinizi açın ve klavyeden “F12” tuşuna basın, daha sonra “console” sekmesine gelip kodları yapıştırıp enterlayın ve listesini silinicektir. kod: http://intifada1453-proje.com/grupark.txt

9-)Facebook Gruplarda Paylaşım Silme (Adminler İçin) Grubunuzda istemediğiniz birden fazla gönderi varsa sayın adminler bu tam size göre . Yapılması  çok basit eklentiyi kuruyoruz ve tıklayıp aktifleşitiriyoruz ardından bir kere sayfamızı yenileyip  gönderilere baktığımızda yanında bulunan del yazısına tıklamak yeterli.Eğer ban atmak istiyorsanız bir altında del and ban yazısına tıklamanız gerekmektedir.

10-)Facebook Toplu Dürtme Kodu
Var inputs = document.getElementsByClassName(‘_42ft _4jy0 _4jy3 _4jy1 selected _51sy’); for(var i=0; i<inputs.length;i++) { inputs[i].click(); } bu kodu Facebok’ta dürtme bölümüne gelip F12 ile console yi açıp yapıştırıyoruz ve otomatik geri dürtme kendiliğinden başlıyor.

11-)Facebook Toplu Mesaj Silme Eklentisi Facebook toplu mesaj silme eklentimizi operaya kuruyoruz kurulum bitince Facebook sayfamızı bir defa yeniliyoruz ardından tekrar eklentiye tıklıyoruz ve silmek istediğimiz mesaj türünü seçip enterliyoruz ve silme işlemi başarılı bir şekilde gerçekleşiyor.

vtcybers@gmail.com
İlginize:  Pry-Fi Nedir? Nasıl Kullanılır?
Mobil cihazlar, yazılımlar, android, iphone, windows konusunda geliştirilen teknolojiler hakkında bilgilendirme ve haber içerikleri üreten, özgün içerik portalı.
K
profildeki bütün paylaşımları silme gibi bişey yokmu ya
M
Ben bulamadım fakat siz biraz arastirirsaniz bulabilirsiniz
M