Sanal Dünya Haberler

Bildirime Göre Renk Değiştiren Akıllı Cihaz

Bildirime Göre Renk Değiştiren, Akıllı Cihaz Tasarımı

Bildirime Göre Renk Değiştiren, Akıllı Cihaz Tasarımı – Hani bazen diyoruzya, ya işte herşey bulundu, bu saatten sonra ne bulunabilirki? diye, bizden öncekilerde böyle düşünmüş olacak ki Türkiye biraz geriden geliyor, böyle düşünmektense, ne gibi değişiklikler yapabiliriz, diyerek düşünmek, daha yararlı olurdu heralde, şimdi bu Akıllı Cihaz piyasası dediğimiz piyasa, en çok satışın yapıldığı ve Teknoloji şirketlerinin 1. Gelir kaynağı olan bir piyasa, O kadar çok proje yapılıyor ki, eğer farklı olamazsanız, piyasa sizi batıracak kadar da acımasız olabiliyor, bu yazımda, sizlere Alcatel şirketinin, bunları düşünerek, geliştirdiği özellikli cihazından bahsedeceğim, Açıkcası benim çok hoşuma giden bir özellik yapmışlar.
Cihazın adı Alcatel A5 LED, özelliklerine girmeden önce, isminin neden Led olduğunu açıklayayım, Bu cihazın arka, kapağında, ledlerden oluşan bir, mekanizma bulunuyor. Ne işe Yarıyor Bu Mekanizma? yukarıdaki resime baktıysanız, zaten olayı anladınız, Arka kapaktaki , ledler, cihaza gelen bildirimlere göre renk, değiştiriyor, işte Facebook`dan gelen bildirimler için, Mavi ledler F harfini oluşturuyor, Snapchat`den gelen bildirimler, Sarı ledlerden S harfi oluşturuyor gibi, açıkcası baya farklı ve güzel bir özellik hazırlamışlar.

Eğer isterseniz, kendi zevkinize göre, desenler oluşturabilirsiniz, açıkcası, kendiniz kolayca bu ledleri programlayabilirsiniz. Tabi bunlada bitmiyor, A5`in kamerasıyla, çektiğiniz bir fotoğrafı yada renk kutusunu, ledlere yansıtarak, arka plan (bu kez harbi arkaplan, arka kapak) desenini ayarlayabiliyorsunuz. Bu cihaz aylar önce tanıtılan A5 değil , A5 LED`dir, karıştıranlar olmasın diye söylüyorum.

Genel Özellikler
  • A5 LED Özelliği (Kamera Entegreli)
  • 5,2 inç HD Ekran
  • 4,5 G LTE
  • 8 Çekirdek İşlemci
  • 5MP Ön Kamera
  • 8MP Arka Kamera
  • 32 GB Depolama
  • 3 GB RAM 
vtcybers@gmail.com
İlginize:  Samsung Galaxy S5`e S8 Özellikleri Kazandıran Rom Yükleme
Mobil cihazlar, yazılımlar, android, iphone, windows konusunda geliştirilen teknolojiler hakkında bilgilendirme ve haber içerikleri üreten, özgün içerik portalı.