İlgili Yazılar

Apple yeniden harekete geçti! Haziran ayında geliyor…

spot_img

Paylaşılan yeni bir iddiaya göre, ABD merkezli olan teknoloji devi Apple, AirPods Max kulaklığının tanıtımını Haziran ayında İnternet üzerinden gerçekleştirilecek olan WWDC 2020’de yapacak.

ABD’li teknoloji devi Apple’ın bir kulaklık üzerinde çalıştığıyla ilgili olarak 2 yıldır ortada birçok söylenti ve haberler gezinmekteydi. Yayılan yeni bir iddiaya göre bu çalışmalar sonuç vermeye başladı. Söz konusu kulaklığın piyasaya çıkışı ise Apple’ın Haziran ayı içerisinde koronavirüs sebebiyle İnternet’ten online olarak gerçekleştireceği WWDC 2020’de canlı olarak yayınlanacak.

Etkinliğin isminden de anlaşılacağı üzere, yazılımın ağır bastığı bir etkinlik olması bekleniyor. Söz konusu kulaklığın ise WWDC 2020’de tanıtımının yapılması, beraberinde birçok iddiayı getirdi. Fakat Apple, birkaç yıl önce de yine farklı bir ürününün tanıtımını WWDC’de yapmıştı. Yani kulaklığın tanıtımını yapması anormal bir durum değil. Bundan dolayı ortaya atılan iddiaların gerçeği yansıtmadığını söyleyebiliriz.

Yakın tarihte piyasaya çıkacak

Apple’ın üzerinde çalıştığı söz konusu yeni kulaklığın piyasa çıkış tarihiyle ilgili net bir bilgi bulunmasa da; farklı kaynaklar bu tarihin oldukça yakın olduğunu söylüyor. Bloomberg’den Mark Gurman ile Apple resmi yetkilisi Ming-Chi Kuo; uzun süredir bu kulaklık üzerinde çalıştıklarını ve Haziran ayı gibi çıkaracaklarını belirtiyor.

2020 yılının ilk aylarında bu kulaklıkla ilgili bir takım iddialar daha ortaya atılmıştı. Söz konusu kulaklığın adının AirPods Pro Lite olacağı bu iddialardan biriydi. Fakat AirPods X isminin kullanılmasının daha olası olacağı söylendiği için, Pro Lite rafa kaldırılmıştı.

Apple’ın bu noktada hedefi eğer Beats’i tam anlamıyla yok etmekse, bunun üzerine yoğun bir çalışma yapması gerekiyor. Çünkü Beats, günümüzde en teknolojik ve kaliteli kulaklık markası olarak Dünya üzerinde milyarlarca kullanıcıya ulaşmış durumda.

Bir yorum bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
294TakipçilerTakip Et
3,050AbonelerAbone

Stay on op - Ge the daily news in your inbox

Sayfanın tamamen yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Herhangi bir banner, Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için paraya ihtiyacımız var ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen reklam engelleme beyaz listenize tcybers.net‘i ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.