Sanal Dünya Haberler

Android`in En Pahalı 5 Uygulaması

Android`in En Pahalı 5 Uygulaması !

Android`in En Pahalı 5 Uygulaması ! – Nedenini halen daha anlamadığım bu uygulamalar ile 2 yıl önce tanıştım, neden bu kadar pahalı olduklarını gerçekten bilmiyorum, bugün de aklıma geldi sizinle paylaşmak istedim. Eğer çok zenginseniz indirip dostlarınıza hava atmak için kullanabilirsiniz.
Sapphire Amaçsız uygulamamız tamı tamına 13.370,00 TL, uygulama ne işe yarıyor bilinmiyor, çünkü indiren yok, sadece resimlerden anlaşıldığı kadarıyla bir logodan ibaret. Apk linki vermek isterdim ama o kadar param yok.

Android`in En Pahalı 5 Uygulaması !
Aquamarine Bu amaçsız uygulamamızda yine aynı yapımcı tarafından geliştirilmiş, fiyat 13.370.00 TL, İndirilince bir logo kazanmış oluyorsunuz, Abu Moo’ya ait bu şekilde birçok değerli taş serisi bulunmakta.

Android`in En Pahalı 5 Uygulaması !
The Most Expensive App Ever Uygulama pahalı bir değerde satılmak için Lazy Enthusiasts tarafından geliştirilmiş, içeriğinde ise ingilizce bir mesaj bulunmakta, Fiyatı 1.122,38 TL

Android`in En Pahalı 5 Uygulaması !
Most Expensive Game Play Store’nin en pahalı oyunu olma ünvanını almak için geliştirilmiş, Fiyatı 400 TL

Android`in En Pahalı 5 Uygulaması !
I’am Rich Man-Most Expensive Adından da anlaşılacağı gibi pahalı adamların uygulaması tarzı birşey, zenginsen kendini göster algısıyla geliştirilmiş bir uygulama, Fiyatı 2.905,70 TL

Android`in En Pahalı 5 Uygulaması !
Bu konu hakkında sizin de diyecek bir kaç şeyiniz varsa yorum kısmından ifade edebilirsiniz.
vtcybers@gmail.com
İlginize:  Akılllı Cihazlar İçin Harici Selfie Flash`ı
Mobil cihazlar, yazılımlar, android, iphone, windows konusunda geliştirilen teknolojiler hakkında bilgilendirme ve haber içerikleri üreten, özgün içerik portalı.