Sanal Dünya Haberler

Android`in En İyi Şifre Kombinasyonu 6×6 Kurulumu

Android`in En İyi Şifre Kombinasyonu 6x6 Kurulumu
Android`in En İyi Şifre Kombinasyonu 6×6 Kurulumu – Değerli okurlar bu yazımda Android cihazlarında çok önemli video, fotoğraf vb. şeyler saklayan dostlar için çözülmesi imkansız 6×6 şifreleme kombinasyonunun, iyi bir programını paylaşmayı amaçlıyorum.
Örnekleri kendinize göre şekillendirip kendi kombinasyonunuzu üretin ve kimse o videolara ulaşamasın, program ve kullanımı aşağıdadır.
Şunu da unutmayalım eğer girilmesi çok zor bir şifre koyarsanız onu çözmesi de bir  o kadar zor olacaktır, bunları da düşünerek şifre koymanızı öneriyoruz.
Dikkat ! Bu işlem root gerektirir ve cihazınızın başına geleceklerden siz sorumlusunuz (Arkadaşlar amacım gerçekten sizi korkutmak filan değil bu işlem bazı cihazlarda soft-brick problemi çıkarmaktadır , soft-brick nedir? diyenler için bir cihazın soft olması demek yazılımını baştan yüklemezseniz birdaha açılmayacak demektir.)
Aşağıdaki linkden önce XPosed İnstaller’i indirip cihazınıza kurun ardından bir diğer linkden CyanLockScreen.apk dosyasını indirip yükledikten sonra  XPosed’a girin Firework’u kurmak için yeniden başlatmak istermisin tarzında aynı bu şekilde kırmızıyla yazılmış yere tıklayın , size aşağıdaki gibi bir bildirim verecektir.

Android`in En İyi Şifre Kombinasyonu 6x6 Kurulumu
Tamam’a basın açılan ekranda Yükle/Güncelleye basın ve indirip kurulum yapmasını ardından da yeniden başlatmasına izin verin cihaz açıldıktan sonra tekrar XPosed`a girin ve bu kez Modüller ekranına tıklayın burada CyanLockScreen’ı göreceksiniz üzerine tıklayın ve onunda kurulumunu yapın işlem bu kadar ! sorusu olanlar yorum yapabilir , bu arada CyanLock programı bir CyanogenMod ürünüdür tüm CM custom romlarla beraber gelmektedir.

vtcybers@gmail.com
İlginize:  S8 Uygulamalarını İndirin
Mobil cihazlar, yazılımlar, android, iphone, windows konusunda geliştirilen teknolojiler hakkında bilgilendirme ve haber içerikleri üreten, özgün içerik portalı.