İlgili Yazılar

Android`e İOS Emojileri Yükleme

spot_img

Android emoji değiştirme nasıl yapılır? Sanal dünya her geçen gün gelişmeye devam ediyor, duygusal değişimlerimizi de sanal dünyaya taşımak için çeşitli iletişim methodları geliştiriyoruz, geliştirilen bu duygu aktarım methodlarından biri de kullandığımız emojiler, herhangi bir durumdaki duygularımızı diğer insanlara aktarmak, onlarla paylaşmak için emojileri kullanıyoruz, ancak her yazılımla değişen bu emojileri yazılım sürümünü beklemeden değiştirmek isteyenler için bu içeriği üretme kararı aldık.

Android emoji değiştirme rootsuz mu?

Telefonun emojisini degistirme rootsuz cihazlarda çalışmamaktadır, cihazınız rootlu değilse sizin için hazırladığımız root atma rehberi işinizi görecektir: Root Atma Nasıl Yapılır?

Tüm bunları hallettiysek artık android emoji değiştirme işlemine başlayabiliriz, emoji değiştirme işleminde android Kitkat`tan başlayıp Nougat`a kadar değiştirme işlemi yapabileceğiniz gibi, İOS 10.2 emojilerini de kurabilirsiniz.

Android iphone emoji değiştirmek için Emoji Switcher uygulamasını kullanacağız, emoji switcher rootsuz çalışmamaktadır, verdiğimiz linkden apk formatlı dosyasını indirin ve android cihazınıza yükledikten sonra içerisine girin, sizi resimdeki gibi bir menü karşılayacak, bu menüde Set emojis to seçeneğine basıp yüklemek istediğiniz emoji sürümünü seçin, örnek olarak biz İOS 10.2 yi seçiyoruz.

Android emoji değiştirme
Android emoji değiştirme

Seçtikten sonra resimdeki gibi SET butonuna basın önce indirecek biraz bekleyin, ardından kuracak ve en sonunda 3. resimdeki bildirim ekranını verecektir.

Android emoji değiştirme
Android emoji değiştirme

Bu bildirim ekranında değişikliklerin etkinleştirilmesi için cihazınızı yeniden başlatmanız gerektiği vurgulanmaktadır, o yüzden cihazınızı yeniden başlatmak için resimdeki gibi Reboot butonuna basın.

Android emoji değiştirme
Android emoji değiştirme

Reboot butonuna bastıktan sonra, cihazınız yeniden başlayacak ve İOS emojileri kullanıma açılacaktır, bu yazımızda android cihazlarda emoji değiştirme işlemini resimlerle destekleyerek anlattık, bu konuda yaşadığınız problemleri bize yorum bölümünden yazabilirsiniz.

İndirme Bağlantısı

Emoji Switcher Uygulamasını indirmek için tıklayın

Bir yorum bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
265TakipçilerTakip Et
3,080AboneAbone Ol

Stay on op - Ge the daily news in your inbox