Android`e İOS Emojileri Yükleme

android emoji değiştirme

Android emoji değiştirme nasıl yapılır? sanal dünya her geçen gün gelişmeye devam ediyor, duygusal değişimlerimizi de sanal dünya ya taşımak için çeşitli iletişim methodları geliştiriyoruz, insanlık çok farklı devirlerden ve modern zamanlardan geçiyor, aslına bakılırsa, modern yanlızlık artıyor ancak bunu fark etmek için yeterli vaktimiz yok, işte geliştirilen bu duygu aktarım methodlarından biri de kullandığımız emojiler, herhangi bir andaki duygularımızı diğer insanlara aktarmak onlarla paylaşmak için emojileri kullanıyoruz, ancak her yazılımla değişen bu emojileri yazılım sürümünü beklemeden değiştirmek isteyenler için bu içeriği üretme kararı aldık.
Android emoji değiştirme rootsuz mu?
Telefonun emojisini degistirme rootsuz cihazlarda çalışmamaktadır, cihazınız rootlu değilse sizin için hazırladığımız root atma rehberi işinizi görecektir: Root Atma Nasıl Yapılır?
Tüm bunları hallettiysek artık android emoji değiştirme işlemine başlayabiliriz, emoji değiştirme işleminde android Kitkattan başlayıp Nougat`a kadar değiştirme işlemi yapabileceğiniz gibi, İOS 10.2 emojilerinide kurabilirsiniz, android iphone emoji değiştirmek için için Emoji Switcher uygulamasını kullanacağız, emoji switcher rootsuz çalışmamaktadır, verdiğimiz linkden apk formatlı dosyasını indirin ve android cihazınıza yükledikten sonra içerisine girin, sizi resimdeki gibi bir menü karşılayacak, bu menüde Set emojis to seçeneğine basıp yüklemek istediğiniz emoji sürümünü seçin, örnek olarak biz İOS 10.2 yi seçiyoruz.
android ios emoji
Seçtikten sonra resimdeki gibi SET butonuna basın önce indirecek biraz bekleyin, ardından kuracak ve en sonunda 3. resimdeki bildirim ekranını vercektir.
android iphone emoji
Bu bildirim ekranında değişikliklerin etkinleştirilmesi için cihazınızı yeniden başlatmanız gerektiği vurgulanmaktadır, o yüzden cihazınızı yeniden başlatmak için resimdeki gibi Reboot butonuna basın.
android emoji değiştirme
Reboot butonuna bastıktan sonra, cihazınız yeniden başlayacak ve İOS emojileri kullanıma açılacaktır, bu yazımızda android cihazlarda emoji değiştirme işlemini resimlerle destekleyerek anlattık, bu konuda yaşadığınız problemleri bize yorum bölümünden yazabilirsiniz.

İndir: Emoji Switcher APK

vtcybers@gmail.com
İlginize:  İPhone Günlük Tutma Uygulamaları

Leave a Reply