İlgili Yazılar

Androıd`de Silinen Dosyaları Geri Getirme

spot_img

Silinen dosyaları kurtarma – Sildiğiniz Dosyaları geri getirmek için kullanabileceğiniz en iyi program şüphesiz DiskDigger Pro`dur, ancak root yetkisi ile çalışmaktadır, eğer cihazınızı rootlamadıysanız veya sorun yaşıyorsanız yazdığımız bu makaleye bakarak rootlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz, SuperSu İle Cihaz Rootlama

Silinen dosyaları kurtarma

Mantığı oldukça basit sildiğiniz dosyaları geri getirmek için, DiskDigger programına girdikten sonra etrafa şöyle bi bakın 😀 şaka şaka sizden root izni isteyecektir, İzin ver deyin, ardından Ana Sayfadan geri getirmek istediğiniz dosyanın konumunu seçin.

Örnek olarak SD Kart dan bir dosyayı geri getirmek istiyorsak SD karta tıklayalım, Açılan menüden geri getirmek istediğimiz dosyanın formatını seçelim, mp4, jpeg vb. seçtikten sonra, tarama işlemi başlayacaktır bu biraz zaman alabilir hafızanın büyüklüğüne göre.

Tarama işlemi bittikten sonra (veya bir yerden sonra durdurmak istiyorsak üst orta bölümden durdurma butonu ile durdurabiliriz) gelen dosyaları geri getirmek için, hemen yanlarındaki seçenekler butonuna basın açılan pencereden, Save this file locally tuşuna basın, kaydetmek istediğiniz yeride seçtikten sonra, Dosyayı geri getirmiş olduk.

İndirme Bağlantısı

Disk Digger Pro Uygulamasını indirmek için tıklayın

Bir yorum bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
265TakipçilerTakip Et
3,090AboneAbone Ol

Stay on op - Ge the daily news in your inbox