Android`de Mesajları Bilgisayardan Yönetme

Android mesajları bilgisayardan yönetme, Birçok Android kullanıcısının bilgisayar üzerinden telefonunu yönetme arzusu, geçtiğimiz yıllarda tasarlanan uygulamalar ile gerçekleşmiştir. Özellikle telefonunuza gelen mesajları, bilgisayarınızdan görmenizi ve yönetmenizi sağlayan Virtoo, ücretsiz bir şekilde kullanılabilen bir bilgisayar programıdır. Virtoo programı sayesinde herhangi bir android telefonunuza gelen mesajları, bilgisayarınızdan yönetebilirsiniz.
Ayrıca sadece mesaj yönetme işlemi ile sınırlı kalmayan bu program, bilgisayarınız üzerinden arama yapabilme ve telefonun diğer özelliklerini de yönetilme imkanı sunuyor. Akıllı telefonunuz da bulunan tüm uygulamaları yine bu program sayesinde bilgisayarınız üzerinden kullanabilirsiniz. Ayrıca tüm bu işlemleri yaparken telefona herhangi bir müdahale etme ihtiyacı duyulmaz.
Android cihazınızı bilgisayardan kontrol etmek için yapmanız gereken tek şey Virtoo programını indirmenizdir. Bu program hem telefona hem de bilgisayara yüklenmeli ve ikisini de Bluetooth üzerinden birbirine bağlanmalıdır.  Bağlanma işleminden sonra, bilgisayarınıza Android ekranına benzeyen bir pencere açılacaktır. Açılan bu pencerenin sol tarafında bulunan çeşitli sekmeler ile her türlü işlemi yapabilir ve telefonunuzu kontrol edebilirsiniz.
İlk kurulum aşamasında yapmanız gereken ilk şey bilgisayarınızın ve telefonunuzun Bluetooth özelliğini aktifleştirmenizdir. Çünkü tüm işlemler Bluetooth üzerinden gerçekleşecektir. Bağlantı işleminden sonra, bilgisayarınızın penceresindeki sol tarafta bulunan sekmelere göz atabilirsiniz. En üstteki çan simgesine dokunarak telefonunuza gelen bildirimleri görebilir ve aynı pencerede bulunan kişi işaretinden rehberinize erişim sağlayabilirsiniz.  Ayrıca mesajlara erişim sağlamak içinde yuvarlak simgesine tıklayabilir ve tüm mesajlarınızı okuyabilirsiniz.
İlginize:  IMEI Değiştirme (Root`suz - Rootlu)

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here