İlgili Yazılar

Androıd: Toplu Uygulama Kaldırma

spot_img

Android toplu uygulama kaldırma işlemi nasıl yapılır? androıd cihazlara yüklenen uygulamalar ilk günler de o kadar sorun çıkartmasa da, ilerleyen zamanlarda sürekli yapılan yükle-kaldır işlemleri cihaz performansını olumsuz etkileyebilmektedir, bu durumda, cihazınızda yer alan, kullanmadığınız ama lazım olur diye tuttuğunuz onlarca uygulama olabilir, bu yazımızda hepsiyle teker teker uğraşmak yerine, bir program ile hepsini bir çırpıda kaldırabileceğinizi göstereceğiz.

Android uygulama kaldırma rootsuz

Kendi yüklediğiniz uygulamalar olduğu için, android uygulama kaldırma root iznine ihtiyaç yoktur, kullanıcı uygulamalarını rahatlıkla kaldırmanız mümkündür, buna alternatif olarak sistem uygulamalarını da kaldırmanız mümkündür, bu işlem de rootlu ve rootsuz cihazlarda, iki farklı şekilde yapılmaktadır bu yazılarımız ektedir.

Toplu uygulama kaldırma

Şimdi gelelim toplu kullanıcı, uygulaması kaldırma işlemine, toplu uygulama silme işlemi için bir program kullanacağız, android uygulama kaldırma programı olan Uninstaller, verdiğimiz linkden uygulamayı indirin (Reklamsız modlu sürümünü veriyoruz.) ve androıd cihazınıza yükleyin, ardından içerisine girin, sizi resimdeki gibi bir menü karşılayacak.

android-toplu-uygulama-kaldirma
android-toplu-uygulama-kaldirma

Android toplu uygulama kaldırma işlemi için, gelen bu ekran da kullanıcı uygulamalarını göreceksiniz, kaldırmak istediklerinizin üzerine bir kez tıklayın, aşağıdaki resimde de gördüğünüz üzere seçtiğiniz uygulamalar, sarı bir renk ile işaretlenecek, bu durumda kaldırmak istediğiniz tüm uygulamaları, seçtikten sonra, üst panelde yer alan Seçili uygulamaları kaldır butonuna basın.

android-toplu-uygulama-kaldirma
android-toplu-uygulama-kaldirma

Ardından size sırayla, bir kez daha emin olup olmadığınızı soracak, bunu her uygulama için otomatik olarak yapacaktır, en sonunda tüm uygulamaları kaldıracaktır, gerçekten toplu uygulama kaldırmak için oldukça basit ve kullanışlı bir program, android uygulama kaldırma başarısız olursa, bir sistem uygulaması kaldırmaya çalışıyor olabilirsiniz, bunun için yukarıda makale linki verdik.

android-toplu-uygulama-kaldirma
android-toplu-uygulama-kaldirma

Yazımızda toplu uygulama kaldırma olayını, resimlerle destekleyerek anlattık, bu konuda yaşadığınız problemleri bize, yorum kısmından yazabilirsiniz.

İndirme Bağlantısı

Reklamsız Uninstaller (Mod) uygulamasını indirmek için tıklayın

Bir yorum bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18,204BeğenenlerBeğen
8,324TakipçilerTakip Et
265TakipçilerTakip Et
3,090AboneAbone Ol

Stay on op - Ge the daily news in your inbox