Uygulama

Android Stock Rom İndirme

Android Stock Rom İndirme

Android Stock Rom İndirme – Android Stock Rom Çıkarma – Merhaba, TCybers okurları konumuz Open GApss. Uygulamamız kullandığınız stock romu veya herhangi bir romu çıkarmanıza olanak sağlar. Örneğin önceden stock romu çıkardınız sonra telefonunuz bozuldu hemen küçültülmüş md5 sayesinde odin programıyla iki dakikada düzeltebilirsiniz.

Telefonunuzun a’sından tutun z’sine kadar herşeyini kendi hafızasına kopyalayıp indirme seçeneği sunuyor. Tabi ARM modelleride gözünden kaçmıyor programın. Sisteminizi tamamıyla kopyaladıktan sonra indir tuşuna basıp size ait olan romu indiriyorsunuz sonra herhangi bir sorunda odin programıyla telefonunuzu eski haline getiriyorsunuz. 

Aslında stock rom sitelerinden de kendi romunuzu indirebilirsiniz ama bu program md5 dosyasını en küçük halde çıkarıyor örneğin bir sitede 1GB ise program size 500MB lık bir md5 dosyası veriyor hem telefonunuz için daha sağlıklı.

Herhangi Bir Sorun Varsa Yorum Bırakın.

vtcybers@gmail.com
İlginize:  Android: Mobil Veri Tasarrufu Nasıl Yapılır?
Y
Mobil cihazlar, yazılımlar, android, iphone, windows konusunda geliştirilen teknolojiler hakkında bilgilendirme ve haber içerikleri üreten, özgün içerik portalı.