Androıd Performans ve Temizlik Uygulaması

Androıd Performans ve Temizlik Uygulaması

Cleaner eXtreme Yeni Performans ve Temizlik Uygulaması – Değerli dostlar Androıd dünyasının gelişimini hergün görüyoruz, her yeni özellik beraberinde onlarca uygulama getiriyor, bununla birlikte cihazlarımızın Ram tüketimi oldukça artıyor, örnek verecek olursak günümüzde Androıd 2.3.6 sistemine sahip yeni bir cihaz dahi alsanız 2-3 gün sonra kullanılmayacak hale gelir bunun sebebi yazılımların sürekli olarak gelişiyor olmasıdır, bu tür eski cihazlar ister istemez yazılımsal olarak geride kalıyor.
Temizlik uygulamalarını birçoğumuz biliriz içinde reklamlarıyla gelen, işe yaramayan onlarca özellik bulunur, kullanıcı sanki profesyonel uzman bilgisine sahipte bu kadar özellik bulunduruyorlar. Neyse bu yazımın amacına gelmek istiyorum, yeni bir uygulama keşfettim adı Cleaner eXtreme oldukça basit ve çok ağır olarak kodlanmış birçok temizlik uygulamasından da daha iyi, tek yapmanız gereken, aşağıdan indirip cihazınıza kurmak ve cihazınızın kastığı veya ısındığı durumlarda içerisine girerek, tek bir buton ile tüm temizlik işini halletmek, uygulamanın boyutu bile 3,99 MB.

Ayrıca uygulama sürekli hazır olarak cihazınızı analiz ediyor, önbellekte fazla veri biriktiği durumlarda bildirim atarak temizlemek için sizden izin istiyor.

Uygulamaya girdiğinizde sizi küçük bir tarama ekranı karşılıyor, saniyeler süren bu taramanın ardından kullanmış olduğunuz uygulamaların önbellekleri önünüze geliyor, hemen bunların altında bulunan Clear butonu ile temizleme işlemini gerçekleştirmiş oluyorsunuz. 

Uygulamanın Pro sürümünü paylaşıyorum, isteyenler reklamlı olan normal sürümünü kullanabilirler.
vtcybers@gmail.com
İlginize:  Androıd Wifi Şifre Kırma - Rehber
Mobil cihazlar, yazılımlar, android, iphone, windows konusunda geliştirilen teknolojiler hakkında bilgilendirme ve haber içerikleri üreten, özgün içerik portalı.