AndroıdSosyal İçerik

Android Oyun Önerisi: Top Speed

top-speed-mod-apk-indir

Top speed hileli apk, Android oyun uygulamaları, birçok kullanıcı tarafın takip edilmekte ve Google market üzerinden  en çok indirilen uygulamalar arasında yer almaktadır. Teknolojinin gelişmesi ve oyun dünyasının mobile taşınması ile birlikte birçok kişi, Android işletim sistemine ait telefonlarına mobil oyun uygulamaları indirmektedir. Bu uygulamalar, yarış, dövüş ve zeka gibi farklı kategorilere ayrılmaktadır. Özellikle yarış oyunları, en popüler olan oyun kategorileri arasında yer almaktadır. Ayrıca Android işletim sistemi içerisinde yer alan oyun uygulamaları belli zaman dilimlerinde güncellenmek de ve kullanıcıların daha çok keyif alması için yenilenmektedir.

Android oyun uygulamaları arasında yer alan Top speed, son günlerde araba yarış kategorileri arasında adını sıkça duyduğumuz bir oyundur. Android uygulamaları arasında çok beğenilen bu oyun, T-BUL stüdyoları tarafından hazırlanmıştır. Oyunun amacı, kontrollü bir şekilde araba ile düz bir yolda rakipleriniz ile yarışmak ve bitiş çizgisine en erken varabilmektir.

android-en-iyi-yaris-oyunu
android-en-iyi-yaris-oyunu
android-en-iyi-yaris-oyunu

Aynı zamanda oyunun animasyonundan da bahsetmek gerekirse şık bir tasarıma sahiptir. Bu oyunu oynayan kullanıcı, kendisini aracın içindeymiş gibi hissetmektedir. Bu oyunda istediğiniz araçların rengini, modelini ve görünümünü değiştirebilirsiniz. Rakipleriniz oldukça güçlü olmasına rağmen kaliteli araçlar ile oyunu birinci olarak bitirebilirsiniz. Türkçe dil desteği de mevcuttur. İndirilme sayısı ise 144.000 den fazladır. Kaliteli bir tasarımın yanında kendi bünyenizde araçları yenileyebilirsiniz. Oyunun beğenilmesini sağlayan özelliklerden birisi de seviye sistemidir.

Oyunun tüm kilitleri açık modlu sürümünü aşağıda verdiğimiz linkden indirebilirsiniz.

İndir: Top Speed APK ve DATA

vtcybers@gmail.com
İlginize:  Facebook Eski Sürüm: Messengersiz Donmayan - Androıd
Mobil cihazlar, yazılımlar, android, iphone, windows konusunda geliştirilen teknolojiler hakkında bilgilendirme ve haber içerikleri üreten, özgün içerik portalı.