-Reklam-
-Reklam-
-Reklam-
Androıd Android: Mobil Veri Tasarrufu Nasıl Yapılır?

Android: Mobil Veri Tasarrufu Nasıl Yapılır?

İnternet veri tasarrufu nasıl yapılır? Uygulamamızın asıl amacı yeni yüklediğiniz veya eskiden kullandığınız uygulamaları internet kullanımına erişimi kesmesidir. Bu uygulama sayesinde siz internette gezinirken bilgilerinizi azaltabilir, batarya kullanımını koruyabilir, güvenliğinizi arttırabilir ve uygulama bağlantısını kolayca izin verip/engelleyebilirsiniz.

Ayrıca yeni uygulamalar internet bağlantısına eriştiği an uyarı alabilirsiniz ve +18 web sitelerine girişleri engelleyebilirsiniz.

İnternet tasarruf uygulaması

Uygulamamızın genel özellikleri şu şekildedir: 

  • Kullanımı basit
  • Android güvenlik duvarı (root)
  • 5.1 lollipop ve üzeri cihazları destekler
  • Güvenli internet: internette gezinirken virüs veya trojan ile karşılaştığınızda uygulama otomatik olarak o sayfayı veya uygulamayı kapatıp, size o uygulamayı kaldırmanıza dair uyarı verecektir.
  • Son kullanılan uygulamaların internete ne zaman eriştiğini görebilir ve engelleyebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

android-mobil-veri-tasarrufu-nasil-yapilir
android-mobil-veri-tasarrufu-nasil-yapilir

İnternetGuard hangi nedenle bilgi kullanım şeklini üstleniyor?

İnternetGuard, güvenlik duvarı oluşturmak için cihazınızın VPN paketini kullanır. Başvurunuz tarafından gönderilen veya alınan her veri paketi VPN üzerinden geçtiği için tüm uygulamaların erişimi ve izni İnternetGuard’a devredilir.

Her halukarda İnternetGuard, herhangi bir uygulama için bilgi kullanımını kontrol etmenizi sağlayan kendi veri kullanımı tüm uygulamalara vurgulamasını ve yönetmesini sağlar. Kullanım verileri için uygulamanın ana sayfa ekranından kullanım verilerini seçin.

Bu yazımızda android cihazlarda mobil veri kullanımını azaltmak için kullanabileceğiniz işe yarar bir programdan bahsettik.

İndirme Bağlantısı

İnternetGuard Uygulamasını indirmek için tıklayın

Diğer İçerikler