AndroıdListe

Android Cihazlarda Olması Gereken Uygulamalar

android-cihazlarda-olmasi-gereken-uygulamalar

Android cihazlarda olması gereken uygulamalar, Android işletim sistemine sahip olan telefonlarda en sık kullanılan uygulamalar, şüphesiz sosyal medya kanallarıdır. Özellikle İnstagram, Facebook ve Whatsapp, android mobil dünyasında en çok kullanılan uygulamalar arasında yer almaktadır. Android işletim sistemi, açık bir eko sistem ile tasarlandığı için dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı son derece açıktır.

Bu sebeple, Android telefonlarda kullanılması gereken uygulamalar arasında virüs koruma programları da yer almaktadır. Özellikle anti virüs uygulamaları sayesinde, android işletim sistemine sahip olan cihazların güvenliğini sağlayabilirsiniz. Teknolojinin ilerlemesi ile oyun dünyasının Android platformlarına taşınması kaçınılmaz bir durum oldu. Android telefonlarda kullanılması gereken uygulamalar arasında oyun programları da yer almaktadır. Savaş, futbol ve zeka gibi birçok kategoriden oluşan oyun uygulamalarını, Google markette bulabilir ve telefonunuza indirebilirsiniz.

android-cihazlarda-olmasi-gereken-uygulamalar

Android telefonlarda kullanılması gereken uygulamaların arasında yer alan Autoset, komut istemcisi olarak görev yapmaktadır. Yani telefonunuzun açıp kapattığınızda WİFİ ve Bluetooth gibi donanımsal özellikleri otomatik olarak açar. Bu uygulama sayesinde, akıllı telefonunuzu biraz daha geliştirebilir ve kullanım fonksiyonlarını genişletebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, telefonunuzda oyun oynamaya başladığınız anda, Autoset uygulaması, telefonunuzun kullanmadığınız özelliklerini kapatır ve oyun sonrasında tekrar açar. Diğer android telefonunuzda kullanmanız gereken uygulamalar ise, müzik programları ve resim düzenleyici programlarıdır. Özellikle telefonlarının kameraları kötü olan kullanıcılar, Google marketten indirdiği Kamera uygulamaları sayesinde istediği kalite fotoğraf çekmektedir.

İndir: Autoset APK

vtcybers@gmail.com
İlginize:  Android Kasma Sorunu İçin Genel Çözümler
Mobil cihazlar, yazılımlar, android, iphone, windows konusunda geliştirilen teknolojiler hakkında bilgilendirme ve haber içerikleri üreten, özgün içerik portalı.