Sanal Dünya Haberler

Açık Host Nasıl Bulunur? – Androıd

Açık Host Nasıl Bulunur? - Androıd

Operatörde Host Tarama Programı Trey Host ! – Bilindiği gibi Mobil operatörlerde bulunan açık hostlar sayesinde çeşitli yöntemler kullanarak ücretsiz internete girmek mümkün, geçtiğimiz yıllarda Türkcell TTL ve Wap, Türk Telekom Wap vb. açıklar sayesinde internete girmekte mümkündü ancak şu günlerde hemen hemen hepsi kapatıldı.

Tek basit method olarak host açıkları aranmaya başlandı, ancak stabil programların olmayışıda bu durumu zorlaştıran etkenlerden, bu yazımızın amacı ise basitçe host tarayarak açık hostları size gösteren Trey Host uygulamasını tanıtmak.

Nasıl Çalışır?
Verdiğimiz linkden Trey Host`u indirin, ve cihazınıza kurun boyutu zaten çok küçük cihazınızda yer kaplamayacaktır, kurduktan sonra içerisine girin aşağıdaki gibi bir panel gelecektir, buradaki boş satıra taramak istediğiniz hostu girin ve Tara butonuna basın ardından Trey Host hostun durumu ile ilgili bilgi verecektir.

Açık Host Nasıl Bulunur? - Androıd

Not: Tarama verilerini temizlemek için sağ üst köşedeki Seçenekler tuşuna basın açılan panelden Taramayı Temizleye tıklayın ve taramayı temizleyin, oldukça basit.

vtcybers@gmail.com
İlginize:  Rootlu Cihazlarda Olması Gereken Uygulamalar
Mobil cihazlar, yazılımlar, android, iphone, windows konusunda geliştirilen teknolojiler hakkında bilgilendirme ve haber içerikleri üreten, özgün içerik portalı.